Rampage kulaklık alınır mı?

Fotograf yüklenmiyor ama Rampage rmk44 Trendyol'da.

Fotografını yükliyemiyorum sorun var ama modeli rm K44 Trendyol'da.

Hocam ben almıştım kulak kısmı çok sert insanın kulagını acıtıyordu. Belki bendekinde sorun vardı ama gerçekten çok sertti. Onun yerine James Donkey 711 aldım İncehesap'tan 1.5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum.

Çok yüksek bi' beklentiniz olmasın orta giriş seviyesi kulaklık işte. Kişisel bir tercih, ben olsam almazdım ama. Biraz daha bekleyip (para biriktirerek) rahat bir kulaklık almanızı öneririm.

Çok yüksek bi' beklentiniz olmasın orta giriş seviyesi kulaklık işte. Kişisel bir tercih, ben olsam almazdım ama. Biraz daha bekleyip (para biriktirerek) rahat bir kulaklık almanızı öneririm.

Şimdilik idare etsin CS2 oynuyun diyorum yakında büyük bir sistem kuracağım her şeyi üst düzey alacağım şimdilik oyun oynayabilsem yeter güzelse alacağım

Hocam ben almıştım kulak kısmı çok sert insanın kulagını acıtıyordu. Belki bendekinde sorun vardı ama gerçekten çok sertti. Onun yerine James Donkey 711 aldım İncehesap'tan 1.5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum.

Aldıgında mikrofon kalitesi iyi miydi ben cok kullanmayacağım kulaklık genelde operlor kullanıyorum bazen CS2 oynayacağım diye alıy9m diyorum 3 4 ay icin sonrasında cok daha iyisini alacağım

Şimdilik idare etsin CS2 oynuyun diyorum yakında büyük bir sistem kuracağım her şeyi üst düzey alacağım şimdilik oyun oynayabilsem yeter güzelse alacağım.

Aldıgında mikrofon kalitesi iyi miydi ben cok kullanmayacağım kulaklık genelde operlor kullanıyorum bazen CS2 oynayacağım diye alıy9m diyorum 3 4 ay icin sonrasında cok daha iyisini alacağım.

Mikrofonu iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı