Rampage mithril Pro vs Philips SPK8404

Bütçe
180

Playstation3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar merhaba ben ögrenci olarak para biriktirdim açıkçası 2. el olarak alacağım klavyeyi şimdi ise aklıma takıldı hangisini almalıyım Rampage mıhtrıl Pro biraz dandik diyorlar Philips SPK8404 ise kaliteli ben uzun yıllar aynı klavyeyi kullanacağım sizce hangisi beni uzun süre götürür kalitelidir? Bana göre.
Rampage mıhtrıl Pro
Avantajları: RGB, demir.
Dezavantajları: Mekanik değil hisli
Philips SPK8404
Avantajları: Demir, gerçek mekanik.
Dezavantajları; Rainbow aydınlatmaya sahip olması
Sizce hangisi bana uyar sakın biraz koy şunu al falan demeyin ikinci el alacağım 2 seçeneğim var.

Arkadaşlar merhaba ben ögrenci olarak para biriktirdim açıkçası 2. el olarak alacağım klavyeyi şimdi ise aklıma takıldı hangisini almalıyım Rampage mıhtrıl Pro biraz dandik diyorlar Philips SPK8404 ise kaliteli ben uzun yıllar aynı klavyeyi kullanacağım sizce hangisi beni uzun süre götürür kalitelidir? Bana göre.
Rampage mıhtrıl Pro.
Avantajları: RGB, demir.
Dezavantajları: Mekanik değil hisli.
Philips SPK8404.
Avantajları: Demir, gerçek mekanik.
Dezavantajları; Rainbow aydınlatmaya sahip olması.
Sizce hangisi bana uyar sakın biraz koy şunu al falan demeyin ikinci el alacağım 2 seçeneğim var.

SPK8404. aynı klavyeyi kullanıyorum ama seni uyarayım: Mekanik tuşları oksit/pas tutuyor eğer sıvı temas ederse. Ve çok söküp takmadan sonra tuşlar yalama oluyor ve temizlemezsen mekanik hissi gidiyor.

Philips daha iyi çünkü, o da bir tür marka basım bir klavye olsada teknik servis bakımından daha üstün.

Aceleniz yoksa.İncehesap Gaming Gecesin'de belki uygun fiyata bulabilirsiniz.2.el almanıza gerek kalmaz. Ya da GameGaraj'da Gamenote KB435L bakabilirsiniz indirimde 199TL'ye almıştım çok memnunum.

Spk8404. aynı klavyeyi kullanıyorum ama seni uyarayım: Mekanik tuşları oksit/pas tutuyor eğer sıvı temas ederse. Ve çok söküp takmadan sonra tuşlar yalama oluyor ve temizlemezsen mekanik hissi gidiyor.

Senin klavyenin mekanik hissi gitti mi?
Spk8404. aynı klavyeyi kullanıyorum ama seni uyarayım: Mekanik tuşları oksit/pas tutuyor eğer sıvı temas ederse. Ve çok söküp takmadan sonra tuşlar yalama oluyor ve temizlemezsen mekanik hissi gidiyor.

Sen nasıl sildin veya ne yapmam gerek temizlik için.

Yeni konular

Geri
Yukarı