Rampage neden kötü bir marka?

Rampage GX9 Pulsar kullanıyorum galiba 2 yıl oldu alalı hala bir switch sıkıntısı çekmedim. Arkadaşlar boş boşuna markayı lekelemeye gerek yok. Bazı ürünleri gerçekten kaliteli olup f/p oluyor.

Dostum insanların yazdıklarını oku. Bence sen az şey istiyorsundur ya da daha yüksek performanslı kulaklıkları görmemişsindir ondan böyle diyorusun.
Yok hocam kullandım, biliyorum. Benimki istisna bir model olabilir.

Herkes Rampage'i kotuluyor. SteelSeries aldım kalite kokuyor vb gibi şeyler diyenleri görüyorum. Tabii ki SteelSeries gibi markaların yerini tutmaz ama neden bu kadar kotuleniyor? Rampage bir kulaklığım var jack girişinin kablosunu az aşındırdım diye bozuldu yani çok dayanıklı modeller değiller muhtemelen ama neden bu kadar kotuleniyor? Yeni kulaklık alacağım, ona göre Rampage almayacağım bir daha. Ondan soruyorum.

1-2 istisnai ürün dışında gerçekten kalitesiz markalar. Bu markalar Çinden vs. Markasız ürünleri alıp üzerlerine kendi markalarını basıp satıyorlar. Genellikle parçalarının yazılımları vs. De sadece yapılmak için yapılmış oluyor. Mesela gidin yurt dışına, bu tarz markaları görme ihtimaliniz çok az, ancak ekonomimiz her gün kötüye gittiği için bu tarz markalar Türkiye veya Türkiye gibi ekonomisi kötü ülkeler de nispeten daha popüler.

Çünkü kötü. Arkadaşım doğum günüm için hediye kulaklık aldı, bir ara bilgisayarıma oturdu kulaklığı takarken sağ kulaklıkla kafaya gelen yerin birleşiminden kırıldı. Kelepçe eritip falan birleştirdim kullanıyorum, hediye ve ben böyle şeylere çok takılmam kullanıyorum ancak bir mal bu kadar kalitesiz olabilir.

Geri
Yukarı