Rampage kötü bir marka mı?

Rampage Hectora RH1 kulaklık aldım yaklaşık 1 yıl önce. O zamanlar 120 TL gibi bir fiyattan almıştım. Mikrofonunu beğeniyorum çok net bir sesi var ses kalitesinden de memnunum ama derileri iyi değil. Kaliteli değil ama öldürmez de. Ekipmanları tercih edilebilir ama monitör ve PSU riskli.

Forumda olsun başka yerlerde olsun Rampage ürünleri çoğunlukla tavsiye edilmiyor. Geçen gün arkadaşım için fare bakıyorduk, bir diğer arkadaşım kullandığı fare Rampage (X jammer) dedi ki "Rampage al çok iyi" ben de dedim ki Rampage alınmaz ürünleri kaliteli değil. Fare alacak arkadaşının da Rampage faresi varmış ve kaliteli diyor (tek oynadığı oyun MC) gidin araştırın diyorum, anlamıyorlar. Soruma gelecek olursak Rampage kaliteli bir marka mı benim bildiğimin aksine?
Ortalamanın altı bi kalite.

Kesinlikle haklı serzeniş. İki marka arasında dağlar kadar fark var. Logitech ile uzun vadede aradaki fiyat farkını çıkarırsın.

Zaten Logitech'in giriş seviyesi bir ürününün bile içini açıp baktığında ne kadar kaliteli olduğu belli oluyor, gerçekten ürünleri sağlam yapıyorlar.

Geri
Yukarı