Rampage Orion Alınır mı?

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
Hocam sorum açık ve net. Rampage Orion alınır mı? Blue Switch olanını almayı düşünüyorum. Klavyeyi kullanan arkadaşlar varsa eksisi ve artısından bahsetmeyi unutmasınlar.: )

Bende Rampage Hydra R6 RGB var. Malzeme kalitesi berbat ve keycaps içindeki kalıpları çatlamaya başladı. Elimde japon yapıştırıcısı ile dolaşıyorum şimdi. Ama bu 1.5 senede sıcak soğuk hava şartlarından oluşan bir şeydi yine de can sıktı. Bunun dışında bu sınıf klavyeler idare eder fakat, ses konusunda kulaklık konusunda bu düzey markaları alır mıyım? SteelSeries Arctis 5 veya 7 gibi kulaklıklar var iken asla çünkü çok deneyimledim. Mesela Medusa kulaklık yalıtım olarak dışarıdaki bütün sesleri alıyordu. Klavyeden çok şey bekliyorsan bu sınıf markalara girme güzel güzel corsair al razer al steelseries al.

Son düzenleme:
Klavyeyi kullanmadım fakat iyi olduğunu düşünmüyorum tasarımı çok kötü duruyor (çok tombul) ve malzeme kalitesi çok iyi olmadığını düşünüyorum onun yerine illa mekanik derseniz Trust GXT890 alın derim.

12 sene eski Logitech klavye kullandım 1 kere sorun çıkarmadı. Yeni PC toplarken klavyeyi de değişeyim dedim gittim Rampage'den RGB klavye aldım 3. günde klavye tuşundan gıcırdama sesi gelmeye başladı, 2. hafta boşluk ve enter tuşu takılmaya başladı basınca geri yukarı kalkmıyordu tuş. Tabi böyle olunca bunnyhop yapmak imkansız oldu. Eskiden de kulaklıklarını alıyordum 1 ay dayanmıyordu. Rampage'den alıp memnun olduğum tek şey HERO adlı bilgisayar kasası. Bence alma yani o klavyeyi. Kaliteli bi markadan al uzun süre kullanırsın.

Geri
Yukarı