Rampage Papido Plus alınır mı?

Ben mavi Switch istiyorsunuz sandım hocam pardon. Mekanik hisli olarak Cooler Master MK 110 iyi bence. Altına havludan da bir bilek desteği tadından yenmez :D
Hocam ben mediamarka gidip apex 7yi de denedim de çok alışamadım red switche red bir klavye alsam alışır mıyım blueden rede geçmek?
Mekanik histe en iyisi Razer'dır ama bütçen ne?
maks 300 ancak almayabilirim

Hocam ben mediamarka gidip Apex 7'yi de denedim de çok alışamadım Red Switch'e Red bir klavye alsam alışır mıyım Blue'den Red'e geçmek?

Oyun oynuyorsanız bol bol tabii ki çok büyük fark yaratacaktır. Ancak günlük kullanımda ses seviyorsanız mavi Switch iyidir kalsın derim.

Oyun oynuyorsanız bol bol tabii ki çok büyük fark yaratacaktır. Ancak günlük kullanımda ses seviyorsanız mavi Switch iyidir kalsın derim.
Hocam sesini sevmiyorum ancak hissiyatı iyi redin hissiyatı pek iyi değil ancak sesi çok iyi redin hissiyatına alışır mıyım?

Hocam sesini sevmiyorum ancak hissiyatı iyi Red'in hissiyatı pek iyi değil ancak sesi çok iyi Red'in hissiyatına alışır mıyım?

Red daha az güç gerektirdiği için tuşa basarken alışması biraz zaman alacaktır. Sanki tuşlara basmıyorsunuz gibi gelir. Ancak alıştıktan sonra da bir daha geri dönemezsiniz :D

Red daha az güç gerektirdiği için tuşa basarken alışması biraz zaman alacaktır. Sanki tuşlara basmıyorsunuz gibi gelir. Ancak alıştıktan sonra da bir daha geri dönemezsiniz :D
Hocam peki maksimum 300 tlye hangi red switch kavyeyi önerirsiniz?
@Zinederon
Hocam ben ajazz ak33 buldum ancak black switch çok bir hissiyat farkı var mı?

Hocam peki maksimum 300 TL'ye hangi Red Switch kavyeyi önerirsiniz?

Hocam maalesef galiba hiçbiri 🙁 Türkiye standartlarından dolayı bu mümkün değil. Yani mümkün ama 100 TL fiyatındaki alacağınız bir Rampage üründen farkı olmaz. 400 TL bandında yine çok güzel F/P bir klavye olan ve benim de almayı çok istediğim Redragon K552 kumara klavye var. Fiyatı bazen 370'e kadar düşüyor bazen 410'a çıkıyor ama başka bir şey söz konusu değil fiyatı hakkında.

Hocam maalesef galiba hiçbiri 🙁 Türkiye standartlarından dolayı bu mümkün değil. Yani mümkün ama 100 TL fiyatındaki alacağınız bir Rampage üründen farkı olmaz. 400 TL bandında yine çok güzel F/P bir klavye olan ve benim de almayı çok istediğim Redragon K552 kumara klavye var. Fiyatı bazen 370'e kadar düşüyor bazen 410'a çıkıyor ama başka bir şey söz konusu değil fiyatı hakkında.
Peki ajazz ak33 nasıldır hocam black switch?

Hocam peki maksimum 300 TL'ye hangi Red Switch kavyeyi önerirsiniz?
@Zinederon

Hocam ben Ajazz AK33 buldum ancak Black Switch çok bir hissiyat farkı var mı?

Black Switch hiç kullanmadım o yüzden hiçbir fikrim yok
Bahsettiğim klavyelerin hepsini test ettim ancak hiç Black Switch bir klavye test etmedim bu yüzden bir şey söyleyemem.

Black Switch hiç kullanmadım o yüzden hiçbir fikrim yok
Bahsettiğim klavyelerin hepsini test ettim ancak hiç Black Switch bir klavye test etmedim bu yüzden bir şey söyleyemem.
Hocam sizi de yordum ancak bütçemi arttırırsam rampage atom mu alayım redragon kumara mı atomun kronik sıkıntısı var mı çünkü çok sevdim rapage atomu

Geri
Yukarı