Rampage PSU neden bomba gibi?

FeritS0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐍𝐢𝐭𝐫𝐨+ 𝐑𝐱 𝟓𝟕𝟎𝟎𝐱𝐭 𝐁𝐄 𝟖𝐆𝐁 - 𝐢𝟑-𝟏𝟐𝟏𝟎𝟎𝐅 𝟑.𝟑𝟎 𝐆𝐇𝐳 - 𝟐𝐱𝟏𝟔 𝐆𝐁 𝐑𝐚𝐦 𝐆-𝐒𝐊𝐈𝐋𝐋 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 - 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐬𝐝
Nereye baksam Rampage PSU'larının bomba gibi oldugunu söyleyen var. Nasıl böyle bir marka "bomba" gibi PSU yapabilir ki?
Ve neden ünlü bilgisayar satıcı siteleri gibi yerlerde kasalarla birlikte veriliyor. Neden satılmasına izin veriliyor? Madem sıkıntılı, neden hatalarını düzeltmiyorlar hala?

Kafamda deli sorular.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereye baksam Rampage PSU'larının bomba gibi oldugunu söyleyen var. Nasıl böyle bir marka "bomba" gibi PSU yapabilir ki?
Ve neden ünlü bilgisayar satıcı siteleri gibi yerlerde kasalarla birlikte veriliyor. Neden satılmasına izin veriliyor? Madem sıkıntılı, neden hatalarını düzeltmiyorlar hala?

Kafamda deli sorular.
Böyle bir marka derken? İyi bir marka olduğunu mu düşünüyorsunuz ki 😂

Satan yerlerle bir ticari anlaşmaya bakar, öyle olursa her yerde görmeye başlarsınız. 🙂

Merdiven altı Çinli firmalara üretim yaptırıp banttan çıkan PSU'lara marka basıyorlar o yüzden. Bomba gibi değil de dandik aslında o PSU'lar. İşin esprisi o.

Bomba falan değil, kalitesi düşük olabilir. Buradaki arkadaşların saçma sapan yakıştırmalarından ibaret olay. Bir ara C4 falan diyorlardı. :) Siz bilindik markaların giriş ve orta seviye ürünlerinin kaliteli mi olduğunu sanıyorsunuz? Bir çoğunuz bilindik markaların giriş seviye güç kaynaklarını kullanıyorsunuz ve marka adı altında güvende ve kaliteli olduğunu sanıyorsunuz. Ben olsam marka değerine zarar vermekten dava bile açardım, adamlar iyi niyetliymiş.

Kafamda deli sorular.

Çünkü hüd'a parlak.

Rampage, Game booster ve Frisby markalarının CEO'ları HÜDA PAR'lı.

Yaaaaaaaaaaaaaaaaa ilkben yapacaktım kırıldım aga beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Böyle bir marka derken? İyi bir marka olduğunu mu düşünüyorsunuz ki 😂

Zamanında çoğu YouTuber'a sponsor olan ve bence "kötü olmayan" bir marka.
Not: dediklerim Everest için geçerli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı