Rampage PSU sisteme zarar verir mi?

Dün akşam forumda biraz bu konuyu tartıştık çok korkuttular WD 2 oynarken bir anda oyundan soğudum korkudan ben de 6 aydır Rampage rmP600 modelini kullanıyorum sistem özelliklerim imzamda mevcut ayrıca 10 kereden fazla elektrik gidip geldi yaşadığım yerde ama 6 ay içinde bir sorun yaşamadım PSU'nun sınırlarını zorlayacak bri ekran kartına geçiş yapmadığım sürece sorun yaratacağını düşünmüyorum ki zaten RX 5700 XT'ye geçeceğim için Thermaltake 750W bir PSU alacağım.

Patlar.. O PSU'lar ancak 1050ti gibi kartlarla güvenlidir. Hatta o kartlara bile tavsiye edilmez. RTX 2060, o PSU'yu patlatır. Önce bir bum sesi duyulur, PSU'dan ateş ve duman çıkar.. Görüntü gider, Anakart, CPU, RAM, RTX 2060, SSD yanar. Sadece kasayla baş başa kalırsın.

RX570 kullanıyorum yeni psu alana kadar idare eder mi?

Konu 1 senelik arkadas gorse de yazsa keske patlamis mi patlamamis mi? Biraz da abartiyorsunuz.

Ben bilgisayarı komple çöpe attım PSU yüzünden. Burada deneyim konuşuyor.

Olmaz diye bir şey yok kaliteli markalarda da ariza yapabilir çok düşük ihtimal tabiki ama her PSU muhabbetinde patlar diyorlar direk ben bundan bahsettim abartma olarak. PSU Olarak her zaman kaliteden yana olmakta fayda var.

Yapmayın her PSU patlar diye algılanmamalı sertifika boşuna verilmiyor 1 2 sene idare eder zaten yüke binince reset atar anlarsınız.

memnun musunuz üründen acaba nedir deneyiminiz?
Geç bir cevap olmuş ama başkaları için bilgilendirme olsun diye yazayım. 3 yıldır kullanıyorum belki şu zamana kadar 500 kere elektirik gitmiştir ama şimdiye kadar bir problem oluşturmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…