Rampage PSU sisteme zarar verir mi?

Tamam patlayanları da gördük ancak bu kadar korkmayın. Yeni nesil Rampage ürünlerinde daha şikayet görmedim. Eskiden çok ucuza satılan ürünlerde bunları gördüm. Şu an satılan modeller kaliteli japon kapasitör kullanıyor. Yinede bir High Power, Zalman, Thermaltake, Cooler Master seviyesinde değil. PSU’ya yük bindirecek O.C sıcak ortamlardan uzak tutun ne kadar rahat o kadar iyi. Ama fazla da kafaya takmayın çünkü PSU fiyatlarından dolayı şu an birçok kişide bu modeller bulunuyor.

Dün akşam forumda biraz bu konuyu tartıştık çok korkuttular WD 2 oynarken bir anda oyundan soğudum korkudan ben de 6 aydır Rampage rmP600 modelini kullanıyorum sistem özelliklerim imzamda mevcut ayrıca 10 kereden fazla elektrik gidip geldi yaşadığım yerde ama 6 ay içinde bir sorun yaşamadım PSU'nun sınırlarını zorlayacak bri ekran kartına geçiş yapmadığım sürece sorun yaratacağını düşünmüyorum ki zaten RX 5700 XT'ye geçeceğim için Thermaltake 750W bir PSU alacağım.

Patlar.. O PSU'lar ancak 1050ti gibi kartlarla güvenlidir. Hatta o kartlara bile tavsiye edilmez. RTX 2060, o PSU'yu patlatır. Önce bir bum sesi duyulur, PSU'dan ateş ve duman çıkar.. Görüntü gider, Anakart, CPU, RAM, RTX 2060, SSD yanar. Sadece kasayla baş başa kalırsın.

Geri
Yukarı