Rampage Pulsar garip şekilde mikrofon çalışmıyor

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Rampage Pulsar kullanıyorum fakat sorunum biraz garip. Kulaklıktan ses alıyorum fakat mikrofon çalışmıyor. Daha da garip olanı ses efektleri kısmından bu aygıtı dinleyi açıyorum. Alttaki resimde kırmızı çizdiğim kontrol yerindeki düğmelere tıklayınca sesler geliyor kulaklıktan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda kulaklığın işaretlediğim yerindeki tuşlara basıyorum ve tırnağımla sürtüyorum sesler geliyor fakat mikrofondan kendim konuşunca ses gelmiyor. En şaşırdığım şey madem mikrofon bozuksa bu sesi nereden alıyor kulaklık? Konunun karışık olduğunun farkındayım anlamadığınız yer olursa sorun.

1702643573476.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha anlaşılır olsun diye bir video daha atayım dedim. Videonun başında kendim konuşuyorum ve sesimi almıyor fakat sonrasında kulaklığım işaretli yerine tırnağımı sürtünce ses geliyor.

Son düzenleme:
Ben 3 senedir kullanıyorum sorunsuz şekilde. Meraktan sordum zaten. Bozulursa da kronik sorunlu olmasından değildir diye düşünüyorum.

3 yıl önce bende almıştım o ürünü zaten ilginç bir şekilde mikrofon gg oldu bende. Şu videoya bakabilirsin.

iPhone gibi 10 yılda ya da 5 yılda bir kulaklık fare değiştir diyorlar haha :D
Ve inan kaliteli bir kulaklık alırsan bu tür sorunları yaşama olasılığın düşük tabii yaşayabilirsin ama bunu en aza indirgemiş olursun ve tabii kulaklığı nasıl özenle kullandığına da bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı