Rampage Python mikrofon cızırtı sesi

Peki deneyebileceğim bir yöntem var mı?
Yukarıdaki arkadaşı dikkate alma ve SteelSeries GG yazılımından gürültü engelleme dene. Cizirtiyi kaldırabilir. Yetersiz gelirse Krisp beta sürecinde sınırsız kullanım hakkı sunuyor ücretsiz, Krisp'i de deneyebilirsin. Eğer RTX bir kartın varsa Nvidia Broadcast garanti cizirtiyi bastırır ama senin sesinde bir miktar boguklasabilir.

Bunun dışında varsa mikrofon bassini kismayi deneyebilirsin. 3.5 mm jack girişli olduğu için vardır diye düşünüyorum. Haricinde ucuz 3.5 to USB ses kartlarına bakabilirsin.

Yukarıdaki arkadaşı dikkate alma ve SteelSeries GG yazılımından gürültü engelleme dene. Cizirtiyi kaldırabilir. Yetersiz gelirse Krisp beta sürecinde sınırsız kullanım hakkı sunuyor ücretsiz, Krisp'i de deneyebilirsin. Eğer RTX bir kartın varsa Nvidia Broadcast garanti cizirtiyi bastırır ama senin sesinde bir miktar boguklasabilir.

Bunun dışında varsa mikrofon bassini kismayi deneyebilirsin.
Boohohhoyt hocam beni güldürdünüz, allahta sizi güldürsün. Cızırtının sebebi mikrofon dip ses, bu Rampage'lerde olan bir şey. Cızırtıyı azaltmak içinde mikrofon sesini kısmak gerek, kısarsakta mikrofon sesi hiç gelmiyor. Bu yüzden bu işe yaramacaktır.

Boohohhoyt hocam beni güldürdünüz, allahta sizi güldürsün. Cızırtının sebebi mikrofon dip ses, bu Rampage'lerde olan bir şey. Cızırtıyı azaltmak içinde mikrofon sesini kısmak gerek, kısarsakta mikrofon sesi hiç gelmiyor. Bu yüzden bu işe yaramacaktır.
Gürültü engelleme yazılımları kullanıcının sesini dip ses ve cizirtidan ayırır ve sadece insan sesini tutar. Dip ses problemini kendi kulakligimin mikrofonu ile bende yaşıyorum. GG benim sorunumu çözmeye yetiyor.

Deneyebilecegi hiç bir şey yok değil yani. Denenecek şeyler var.

Son düzenleme:
Gürültü engelleme yazılımları kullanıcının sesini dip ses ve cizirtidan ayırır ve sadece insan sesini tutar. Dip ses problemini kendi kulakligimin mikrofonu ile bende yaşıyorum. Gg benim sorunumu çözmeye yetiyor.

Bakıp deneyeceğim hocam. Çok RAM veya CPU kullanıyor mu FPS düşürür mü?

Geri
Yukarı