Rampage Python mikrofon cızırtı sesi

Hocam kurdum ana ekrandayım fakat sonraki adımları bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
Giriş yaptıktan sonra soldaki menüden Sonar'a basın. İleri dedikten sonra önünüze bir kaç tane seçenek gelecek. Onaylayın sonrasında mic'e tıklatın ve aşağıdaki Clear cast ai noice reduction'i aktif edin. Çubuğu %80 civarlarina getirin. Mixer kısmına gelip mikrofonu kendi mikrofonunuz yapın. Ekstra yardım gerekirse eve gectigimde sslerle anlatırım. Dışardayim suan.

Giriş yaptıktan sonra soldaki menüden Sonar'a basın. İleri dedikten sonra önünüze bir kaç tane seçenek gelecek. Onaylayın sonrasında mic'e tıklatın ve aşağıdaki Clear cast ai noice reduction'i aktif edin. Çubuğu %80 civarlarina getirin. Mixer kısmına gelip mikrofonu kendi mikrofonunuz yapın. Ekstra yardım gerekirse eve gectigimde sslerle anlatırım. Dışardayim suan.
Hocam %100 yapsam ne olur acaba?

Ses boğuluyor diye %80 dedim. Eğer cızırtı hala az da olsa varsa arttirabilirsin. 80 çözmesi lazım. 80 yapıp bir ses kaydı deneyebilirsin. Yetmezse yüz yaparsın.

Hocam düzeliyor evet ama kontrol edemedim. Discord'unuz var ise bir bakabilir miyiz acaba? Yardımcı olabilecekseniz ne mutlu bana.

%50 de tuttuğumda iyi gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı