Rampage R36 drop alınır mı?

Kulaklığın driverları güzelse her türlü ses kasabilirsin. Sanal 7.1ler ilizyondan ibaret. Kaliteli bir stereo kulaklık ses kasmak için yeterlidir.

Rampage R36 Drop sahibiyim.Alalı 2 hafta oluyor ve çok memnunum. Kulaklık gayet kaliteli. Kalitesiz falan değil yani. Ses seviyesi, bass ve tizzler gayet güzel. Mikrofonuna zaten bir şey demiyorum harika. Tek sorunu dışarı azıcık ses vermesi. Kafayı da sıkmıyor dostum.
Hocam ürünü aldım fakat bir sorunum var. Kulaklıkla müzik dinlerken ses karşıya gidiyor. Sende de oluyor mu?

Hocam ürünü aldım fakat bir sorunum var. Kulaklıkla müzik dinlerken ses karşıya gidiyor. Sende de oluyor mu?
Evet hocam maalesef oluyor mic boostu kapatırsan o sorun azalıyor fakat kulaklığın böyle bir sorunu var evet. O hariç her şeyden memnunum. Müziğin sesini çok açmazsan olmuyor ama.

Ben bu ürünü n11 den aldım.Şuan beğenerek kullanıyorum.Kulak pedleri çok yumuşak kafanızı hiç sıkmıyor ve sesiniz karşı tarafa çok güzel gidiyor alırken mikrofonu güzel mi diye endişe duymayın gerçekten çok güzel verdiğiniz paraya değiyor.

Kulaklığı 5 6 aydır kullanıyorum ben 250 civarında aldım aldığım fiyata değerdi ama şimdilerde daha pahalı görüyorum.
Malzeme kalitesi iyi. Ses kalitesi de gayet iyi. Bu fiyatta bir kulaklığın gayet güzel bir driver da olması Premium hisstiriyor görüntüsü HyperX andırsada fiyatını hakkını veriyor. Mikrofonuda güzel fakat biraz fazla ses alıyor yankı da yapıyor. Uygulamasından mikrofon ses düzeyini 85 çekerseniz sorun hallalolur.

Hocam konuyu uyandırıyorum fakat geçen bu kulaklıktan aldım ve kulaklıkta mikrofonu kullanırken iğğğ diye bir ses geliyordu ben de iade ettim. Tekrar almayı düşünüyorum fakat sizde böyle bir sorun var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı