Satılık Rampage R36 DROP yalnızca 3 günlük fatura, kutu mevcut

xLykia

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rampage R36 DROP kulaklığımı bilgisayarım bozulduğu için satıyorum. 3 Gün oldu yalnızca alalı nakite ihtiyacım var. Vatan üzerinden alındı 836 TL faturası mevcuttur.
En ufak bir çizik kusuru yoktur 3 günlük ürün, kusur bulana bedavaya verebilirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Rampage R36 DROP kulaklığımı bilgisayarım bozulduğu için satıyorum. 3 Gün oldu yalnızca alalı nakite ihtiyacım var. Vatan üzerinden alındı 836 TL faturası mevcuttur.
En ufak bir çizik kusuru yoktur 3 günlük ürün, kusur bulana bedavaya verebilirim.

@Taylan Dinler Hocam düşünüyor musunuz?
Yok sadece neden bu kadar çabuk satmaya çalıştığınızı anlamadım. Belki bilgisayarınızı yaptırırsınız ve kullanırsınız.

Bilgisayarı yaptırmak için nakite ihtiyacım var kulaklık olmasa da olur Taylan bey bu yüzden ihtiyacım var şu anda ilk gelene de vermeyi planlıyorum açıkcası @Taylan Dinler

Bana pek inandırıcı gelmedi. Daha çok kulaklığı beğenmemişsiniz de bir an önce elimden çıkartayım kurtulayım diye satıyorsunuz gibi geldi.

Ne kadar istiyorsunuz?

Bana pek inandırıcı gelmedi. Daha çok kulaklığı beğenmemişsiniz de bir an önce elimden çıkartayım kurtulayım diye satıyorsunuz gibi geldi.

Ne kadar istiyorsunuz?
Özelden iletişime geçebiliyorsak sizlere fotoğrafını atabilirim arızamın 600-700 arası bir rakama verebilirim.

Özelden iletişime geçebiliyorsak sizlere fotoğrafını atabilirim arızamın 600-700 arası bir rakama verebilirim.

Sıfırı 777₺ hocam o fiyata almam ben şahsen. Adıma faturalı alırım. 1 günde de elime ulaşır.

İyi satışlar.

Vatan bilgisayardan 836 TL'ye aldım dediğim gibi bu fiyatı görmemiştim sorun yok fiyat revize edilebilir ben illaki bu tutar olacak diye bir şey belirtmiyorum.
500 TL'ye de verebilirim arızamı yaptırayım yeter bana.
Sıfırı 777₺ hocam o fiyata almam ben şahsen. Adıma faturalı alırım. 1 günde de elime ulaşır.

İyi satışlar.
İstanbul İçi elden teslim edebilirim aracım var.

Vatan Bilgisayar'dan 836 TL'ye aldım dediğim gibi bu fiyatı görmemiştim sorun yok fiyat revize edilebilir ben illaki bu tutar olacak diye bir şey belirtmiyorum.
500 TL'ye de verebilirim arızamı yaptırayım yeter bana.

İstanbul İçi elden teslim edebilirim aracım var.

Güzel fiyat, ürünün kalitesini bilmiyorum ancak fiyatı daha da aşağı çekmeyin. Hayırlı satışlar.

Güzel fiyat, ürünün kalitesini bilmiyorum ancak fiyatı daha da aşağı çekmeyin. Hayırlı satışlar.
Orta segmentin üstü bir kulaklık olduğunu düşünüyorum teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı