Rampage R600 Python alınır mı?

Borlu Ekmek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ergono misini sevdim güzele benziyor sensörü pixart pmw 3325 lakin internetten araştırdığıma göre 100 IPS ve 20 g hızlanma değeri denilmiş bu sensör için. Fakat Rampage sitesinde bu mouse için 220 IPS ve 30 g hızlanma değeri vermiş. Hangisi gerçek ben ona kararsız kaldım. Rampage'da teknik özelliklerde mevcut IPS ve g bilgileri.

Alınmaz. Bütçe yetiyorsa:
Yetmiyorsa:

Neden alınmaz peki? 220 ips ve 30 g diyor kendi sayfasında gayet de makul özellikler peki alınmaz sebebine iten şey ne sizi?

Arkadaşlar ben ergono misini sevdim güzele benziyor sensörü pixart pmw 3325 lakin internetten araştırdığıma göre 100 IPS ve 20 g hızlanma değeri denilmiş bu sensör için. Fakat Rampage sitesinde bu mouse için 220 IPS ve 30 g hızlanma değeri vermiş. Hangisi gerçek ben ona kararsız kaldım. Rampage'da teknik özelliklerde mevcut IPS ve g bilgileri.

Kullanıyorum bence çok iyi gözüm kapalı aldım oderce

Bu arada Logitech 102 lightsync alanları kandırdı Logitech lightsync modellerinde Mercury sensör kullanmıyor onun yerine A010dan hallice ucuz sensör kullanıyor 102 alınmaz

Bu arada Logitech 102 lightsync alanları kandırdı Logitech lightsync modellerinde Mercury sensör kullanmıyor onun yerine A010dan hallice ucuz sensör kullanıyor 102 alınmaz
G102 almayıp Rampage'ye yöneliyorsunuz, sizce de saçma değil mi? Bütçe yeter ise Deathadder V2 Mini alabilirsiniz.

G102 almayıp Rampage'ye yöneliyorsunuz, sizce de saçma değil mi? Bütçe yeter ise Deathadder V2 Mini alabilirsiniz.
Abicim selamlar, kusura bakmayın yükselimişim biraz kafam çok bulanıktı. 3 sorum olacak sizlere, 1. Logitech G102 ve G203 modellerinde ucuz sensör iddaları var, bunlar ne kadar doğru, 2. sorum ise Logitech G102 ile Rampage R600 arasında kararsız kaldım. Hangisi daha iyi? Uzun süre kullanacağım bir fare olmasını istiyorum. 3. ve son sorum ise neden bu kadar rampage ürünleri kalitesiz deniyor? Asıl sebebi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı