Rampage Redcore Kasa İncelemesi

Kasaya bu kadar para gömen adama da o sesi dinletmek reva değil gerçekten Bende gerçekten problem edilmeyecek kadar düşük bir dB oranında belli ediyor kendini. Yüksek frekans olması, düşük dB kuvvetindeki seslerin bile nispeten işitilebilir olmasına sebep oluyor yani.

Yine de 3 aya kalmaz bu fanları satar sıfır gürültülü bir model alırım. Kasaya bayılmamış olsam iade ederdim açıkçası, orta segment bir ürün değil bence bu. Üst segment olarak geçiyorsa ona göre fan koyacaksın ey Cooler Master.

Arctic'in 14 mm fanları cazip geliyor bana, F/P gibi duruyor. Tavsiye ederim sana da.
Ben kendi sistemimdeki anakartı bozdum 2 hafta olmadan Yenisini sipariş edebilmek ile uğraşıyorum 3 yerden sipariş ettim 2'si iade verdi 1 tanesi için de 1 haftadır bekliyorum; tahminen bu da yarın arayıp "Temin edemedik para iadenizi yapalım" der.

Şu anakart gelse hiç fan takmasam da olur, razıyım

Ne oldu acaba? Hangi anakart?

Gigabyte B450 Aorus Pro kullanıyordum. O esnada ekrana bakmıyordum ancak ARGB fan bağlantısını yaparken sistemin sinyali kesildi. Yeni aldığım bir CM MF120 Halo fan vardı, iç LED'leri de yanmıyor ne hikmet ise zaten. Bir kısa devreye mi sebep oldu anlayamadım işin doğrusu.

12V CPU beslemeleri bozulmuştu yaptığım kontrollerde.

Aksine problemin ne olduğunu anlatmamı bile beklemeden 6 ay içerisinde problem yaşamanız halinde iadesini direkt olarak onaylıyoruz dediler. Şu anki aklım olsa, stok sıkıntısı yaşayacağımı bilsem tamirine onay verirdim 2 mosfet değişse anakart anakartlığından bir şey kaybetmezdi aslında. Yoktan yere bekliyorum, iş-güç durumlarını da olumsuz etkiliyor. Elimi ayağımı bağlıyor.

İadesini aldım bu arada Gigabyte anakartın, çok hızlı şekilde iademi yaptılar. RMA formunu satıcıya aktarmam yeterli oldu.

Yarın da yeni sipariş ettiğim satıcıdan olumlu haber alamazsam MSI X470 ailesinden bir anakart sipariş edip yoluma bakacağım Akakçe'den 2 defa, Sinerji'den 1 defa ve N11'den de 1 defa bu anakartı sipariş ettim toplamda İadeler kuyrukta bekliyor. Siparişten önce satıcıları arar oldum artık.

ServisPoint

Bu kasanın HDD takma yeri tam olarak nerede söyler misiniz lütfen?

Görünümü güzel olsa da mesh olmaması önden hava almasını engelliyor belli ki kasanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…