Rampage Redsky kasa ön panele modifikasyon önerisi

SmmmOxo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR

Ekteki kasadan kullanıyorum. Ancak ön taraftan yeterince hava akışı olmadığını düşünüyorum. Kasanın ön yüzü cam bunun yerine toz önleyici filtre benzeri bir şey takabilir miyim? Ya da camına kestirebilir miyiz ufak hava girişi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Masterbox Lite 5 kasama dediğiniz gibi bir modlama yaptım. En kısa zamanda konu olarak yükleyeceğim. Kısaca yeni plexi kestirip ön panele taktım. Siz de yapabilirsiniz.

Ben Masterbox Lite 5 kasama dediğiniz gibi bir modlama yaptım. En kısa zamanda konu olarak yükleyeceğim. Kısaca yeni plexi kestirip ön panele taktım. Siz de yapabilirsiniz.

Plexi nerden kestirdiniz bilgisini paylaşabilir misiniz?

delikleri görebiliyorum. ancak fanların çerçeveli olduğundan olsa gerek üstteki fanlar kadar etkili değil gibi.
Kasanın Üst tarafına 2 adet fan almanızı öneririm, Daha iyi Hava akışı sağlayacaktır.

Kasanın Üst tarafına 2 adet fan almanızı öneririm, Daha iyi Hava akışı sağlayacaktır.
3x ön 2x üst 1x arkada fan var. rampage 4c-15 modelli..
ısınma artınca sanki üst fanlar deli gibi dönüyor da önler daha sakinmiş gibi geliyor. o nedenle ön cam da delikler açmak istiyorum(son çare) başka alternatif fikirlere ihtiyacım var sonradan tüh dememek için.

3x ön 2x üst 1x arkada fan var. rampage 4c-15 modelli..
ısınma artınca sanki üst fanlar deli gibi dönüyor da önler daha sakinmiş gibi geliyor. o nedenle ön cam da delikler açmak istiyorum(son çare) başka alternatif fikirlere ihtiyacım var sonradan tüh dememek için.
Temperli cam'a sahip delerken dikkatli olmalısınız, Bence Kasanızı değiştirin. PHANTEKS P400A BLACK Eclipse P400A (PH-EC400ATG_BK) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus Bu tür kasalar kaliteli hava akışı sunar.

Aynı kasa bende de var. Yanlarda hava kanalları var ama çok efektif değiller diye düşünüyorum. Acaba custom bir kasa ön paneli satın alabilir miyiz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı