Rampage Redsky kasanın ön kapağını sökmek

B A T U H A N

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar, kasamın önü kapalı. Hava almıyor. Kasamın öndeki camını nasıl sökebilirim/nerede söktürebilirim?

Kasam: RAMPAGE REDSKY RGB 4*12cm RGB Fanlı 700W+80 Plus Tempered Camlı Oyuncu Kasası Siyah

Merhaba dostlar, kasamın önü kapalı. Hava almıyor. Kasamın öndeki camını nasıl sökebilirim/nerede söktürebilirim?

Kasam: RAMPAGE REDSKY RGB 4*12cm RGB Fanlı 700W+80 Plus Tempered Camlı Oyuncu Kasası Siyah

İçeride bir vidası falan var mı? Yan panellerde var ama önde göremedim.

Kasa kitapçığında yazıyordur ama kitapçığı kaybettiysen "muhtemelen" alt tarafa elini sokup hafif kanırtarak çıkartırsın.

Sol taraftaki ızgaralardan havayı çekiyordur. Ben önermem çıkarmanı etrafta ne kadar toz varsa vakumlayıp kasanın içine çekecek. Onun yerine yan kapağı aç daha iyi.

Kasa kitapçığında yazıyordur ama kitapçığı kaybettiysen "muhtemelen" alt tarafa elini sokup hafif kanırtarak çıkartırsın.

Ufak bir boşluk var elim girdi, ama sökemedim. Yapıştırdılar sanırsam.
Sol taraftaki ızgaralardan havayı çekiyordur. Ben önermem çıkarmanı etrafta ne kadar toz varsa vakumlayıp kasanın içine çekecek. Onun yerine yan kapağı aç daha iyi.

Yan kapak kapalı olunca işlemcim 100, ekran kartım 75/80 görüyordu. Kapağı açınca ekran kartım 65, işlemcim 75 geçmiyor. Izgaralardan hava almıyor.

O zaman fanların vidaları ne yönde ona bir bak eğer iç taraftan sökülüp takılabilecek şekildeyse ön taraf açılmayabilir ama vida görmüyorsan cam tarafından sökülüyordur ve bu da cam tarafının sökülebileceği anlamına gelir.

Hocam bende sökmek istiyorum çünkü benim sıvı soğutmanın radyatörü önde takılı o cam yüzünden iyi soğutmuyor nasıl söktünüz yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı