Rampage RGW8 Comfy İnceleme ve Deneyimlerim

Herkese merhaba. 2 hafta önce sipariş verdiğim fakat kargodan dolayı yeni aldığım Rampage RGW8 incelemesi, deneyimlerin ve kutu açılımını sizlere paylaşacağım.

Öncelikle şöyle bir kutu ile geliyor :
IMG_20200805_180949.jpg

Kutu içeriği de şu şekilde :
15966408941676658823564836935839.jpg

Kulaklığın kutu içeriği ortalama. (Bu fiyata güzel).
Kutu içerisinden : Doğal olarak bir kulaklık,😉 bir tane kullanma kılavuzu çıkıyor. Ben bu kılavuzu mangalda kullandım iş görüyor. :)

-Kulaklığın avantajları-
*Kulaklığın padlerinin dikdörtgen olması çok iyi bir avantaj. Bu sayede hem kafayı uzun kullanımda sıkmıyor, hem de sesi çok iyi değil ama ortalama düzeyde kesiyor.
*Kulaklığın 3D performansı diğer kullandığım kulaklıklar göre (Monster Pusat) daha iyi.
* Tizler ve baslar çok canlı geliyor.
*Mikrofonu esnek yapıda.
*Kulaklığın kablosu da mikrofonu gibi bükülebilir yapıda bu güzel bir artı. 👍
*Gri ve kahverengi renkleri premium kulaklıkları aratmıyor.

Şimdi gelelim dezavantajlara :
*Kafa bandı yok. (Kafa padi çok sert yada yumuşak değil kıvamında. Yani kimine göre eksi kimine göre artı.)
*Mikrofon çıkarılamıyor.
*Midler, tiz ve baslardan bir tık geri.

1 haftalık kullanımı sonucu bu kadar detaylı anlatabildim. Biliyorum sosyal de kulaklıklar da pek Rampage önerilmez fakat 210TL için bu kulaklık bana üst düzeye yakın performans verdi bu yüzden deneyimlerini paylaşmak istedim. Biraz amatörce oldu fakat evde olmadığım için kasaya bağlayamıyorum. RGW8 almak isteyenler için pişman etmez,premium kulaklıkları aratmıyor. Söyle eklerim bu kadar ve piranha kulaklıktan kurtulduğum için memnunum açıkcası. :)

Son düzenleme:
Ben bu kulaklığı satıcı hatası ile 8 TL'ye aldım. Gelince ben de ekleme yapacağım hem bakalım dediklerin doğru çıkacak mı 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı