İnceleme A4Tech HU-30 İnceleme ve Deneyimlerim

İyi sosyaller. Bugün 4 aydır kullandığım A4Tech HU-30 hakkında deneyimlerimi aktaracağım.
Şuan Amazon Prime'da 276 TL olarak satılıyor. Ben de Amazon'dan almıştım.

Screenshot_6.png

Meraklısı için detayları:
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Hassasiyet: 102 dB
  • Maksimum Güç: 50 mW
  • Frekans (Düşük): 20 Hz
  • Frekans (Yüksek): 20 kHz
  • Empedans: 32 Ohm
  • Sürücü Çapı: 40 mm
  • Sürücü Özellikleri: Dinamik Sürücülü
  • Kablo Uzunluğu: 2m
Ortalama bir ses kalitesine ve mikrofona sahip. Ben de zaten mikrofon olduğu için, hiç ihtiyacım olmadı mikrofonuna.
Yarın Sharkoon Rush ER3 alacağım çünkü bu kulaklıktan hiç memnun değilim. Şimdi onu açıklıyorum:
1- Konforsuzluk
Hayatımda kullandığım en konforsuz kulaklık büyük ihtimalle. İki kulağımda da yaralar var ve 40. dakikadan sonra, kulaklığı takmak, artık bir zulüm oluyor. En büyük değiştirme sebebim bu.
2- Kablo Dolanması

Ben hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Sürekli dolanıyor kablosu. 2 günde bir, dolanmayı biraz düzeltmeniz gerekiyor.

Sonuç
Çok bir şey anlatmadım, farkındayım ama ne anlatabilirim ki? Almayın bu çöpü. "A4Tech sağlamdır, iyidir" diyerek aldım ama çok büyük hüsrana uğradım. Siz ne düşünüyorsunuz?

İyi Sosyaller. Bugün 4 aydır kullandığım A4Tech HU-30 hakkında deneyimlerimi aktaracağım.
Şu an Amazon Prime'da 276 TL olarak satılıyor. Ben de Amazon'dan almıştım.

Eki Görüntüle 1947739
Meraklısı için detayları:
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Hassasiyet: 102 dB
  • Maksimum Güç: 50 MW
  • Frekans (Düşük): 20 Hz
  • Frekans (Yüksek): 20 KHz
  • Empedans: 32 Ohm
  • sürücü Çapı: 40 mm
  • sürücü Özellikleri: Dinamik Sürücülü
  • Kablo Uzunluğu: 2m
Ortalama bir ses kalitesine ve mikrofona sahip. Ben de zaten mikrofon olduğu için, hiç ihtiyacım olmadı mikrofonuna.
Yarın Sharkoon Rush ER3 alacağım çünkü bu kulaklıktan hiç memnun değilim. Şimdi onu açıklıyorum:
1- Konforsuzluk
Hayatımda kullandığım en konforsuz kulaklık büyük ihtimalle. İki kulağımda da yaralar var ve 40. dakikadan sonra, kulaklığı takmak, artık bir zulüm oluyor. En büyük değiştirme sebebim bu.
2- Kablo Dolanması

Ben hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Sürekli dolanıyor kablosu. 2 günde bir, dolanmayı biraz düzeltmeniz gerekiyor.

sonuç
Çok bir şey anlatmadım, farkındayım ama ne anlatabilirim ki? Almayın bu çöpü. "A4Tech sağlamdır, iyidir" diyerek aldım ama çok büyük hüsrana uğradım. Siz ne düşünüyorsunuz?

İyi Sosyaller, 2 yıl önce A101'den 20 liraya aldığım kulaklığı hala kullanıyorum.
Bass'ı bile mükemmel 🤤

Eskiden A4Tech gerçekten kaliteli markaydı. Babamın dükkanındaki mouse ve klavyeyi kaç yıl kullandık ben sayamadım. Şu an hâlâ iyi ürünü var mı bilmiyorum ama bence piyasadaki rekabete zamanında ortak olamadı. Bloody Gaming'de internet kafeler dışında hatırı sayılır bir varlık gösteremedi. İnceleme için elinize sağlık.

Eskiden A4Tech gerçekten kaliteli markaydı. Babamın dükkanındaki mouse ve klavyeyi kaç yıl kullandık ben sayamadım. Şu an hâlâ iyi ürünü var mı bilmiyorum ama bence piyasadaki rekabete zamanında ortak olamadı. Bloody Gaming'de internet kafeler dışında hatırı sayılır bir varlık gösteremedi. İnceleme için elinize sağlık.
Sağolun hocam. İlk mouseum A4Tech'di. Nerede bilmiyorum ama şuan bile çalışır %95 ihtimalle ama kulaklık konusunda zaten iyi değilmişler. Çok bir beklentim yoktu ama Snopy bile buna kıyasla çok rahattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı