Rampage RH1 hectora incelemesi

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
İyi forumlar arkadaşlar bu konumda size Rampage RH1 hectora kulaklığı ile yaşadığım deneyimleri aktarmak istiyorum. Öncelikle kulaklığı mayıs ayında almıştım diğer kulaklığım kırıldığı için ve o zamanlar forumu kullanmadığım için Rampage'i kaliteli sanıyordum. Neyse konuya gelecek olursam mikrofon konusunda arkadaşlarım cızırtı vs gelmediğini sesinin ise iyi olduğunu söylediler fakat benim sevmediğim bir özelliği var sesi çok algılıyor örneğin klavyeye hafifçe dokunsam bile o sesi iletiyor. Hoparlör konusuna gelecek olursak 7.1 özelliği var ve Valorant, CS:GO gibi oyunlarda bana sorun yaşatmadı. Tasarım olarak çok beğendiğim bir ürün oldu ve ses kalitesi de bir o kadar kaliteli. Sesi dışarıya iletmeme konusunda başarılı olamamışlar çünkü düşük sese bir şeyler dinlesem bile dışarıya ses gidiyor. Ek olarak kulaklıktan çift jakı tek jaka dönüştürmek için bir dönüştürücü çıkıyor buradan 1 + aldı benden. Özetleyecek olursam 130 TL'ye alınabilecek kulaklıklar içine girebilir benim görüşümce, ben 100 TL'ye almıştım biraz zamlanmış fakat kulaklık yine de fiyat performans ve Rampage'in tek kaliteli ürünü de bu olabilir. İyi forumlar.

Ürün linkihttps://www.hepsiburada.com/rampage...mm-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-HBV00000KLL1SÜrünü hala kullanmaktayım. Şaşırtıcı şekilde sorun yaşamadım. Umarım yaşamam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı