Rampage RM-2019G X-TITAN Kulaklık Mikrofon Sorunu

Erturkatli

Hectopat
Yer
İzmir-Buca, Berlin-Spandau
Daha fazla  
Arkadaşlar aslında uzun zamandır olan bir sorun PC'yi 1 yıl önce aldım 1 yıldır DVI girişi ve ses girişi çalışmıyor nedense yani çalışmıyor derken Discord'da görüşme yaptığımda bana onların sesi geliyor ama benim sesim onlara gitmiyor neden olduğunu anlamadım. Kulaklığım Rampage X-titan kulaklık başka PC'de denedim kesilme olmadan rahat bir şekilde sesimi iletebiliyorum ve ses kaydedicisinden rahatlıkla kaydediyorum. Bu arada sorun kulaklığı almadan önce de vardı başlık değiştirildiği için tam olarak anlatamadım. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlamadım sizce ne olabilir?

Son düzenleme:
Ses sürücülerinde çakışma yada bozulma olabilir. Bütün sürücüleri silip windows update üzerinden tekrar kurulum yapın.

Sorun sadece Discord üzerinde mi oluyor? Kulaklık cidden sıkıntılı bir kulaklık bu arada ben de kullanıyorum. Keşke almasaydım dediğim bir kulaklık yakın zamanda değişmeyi düşünüyorum sana da bunu tavsiye ederim.

Sorun sadece Discord üzerinde mi oluyor? Kulaklık cidden sıkıntılı bir kulaklık bu arada ben de kullanıyorum. Keşke almasaydım dediğim bir kulaklık yakın zamanda değişmeyi düşünüyorum sana da bunu tavsiye ederim.

Hayır ses kaydetmeye çalıştığımda Skype'ta falan da oluyor genel olarak ses gitmiyor yani bu arada neden beğenmiyorsunuz benim daha çok kullanma şansım olmadı iade edebiliyorken etmek isterim.

Tamam deniyorum hemen
Ses sürücülerinde çakışma yada bozulma olabilir. Bütün sürücüleri silip windows update üzerinden tekrar kurulum yapın.

Denedim hiçbir değişme olmadı

Hocam kulaklığı iade edebilme seçeneğim var sesini açınca cızırtı yapıyor ve dışardan biraz fazla ses alıyor sanki siz neden beğenmediniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı