Rampage RM-23 Agita nasıldır?

ShadeZbojo

Femtopat
Daha fazla  

Sizce nasıl bir kulaklık deneyimleyen var mı? Ya bunu almayı düşünüyorum ya da Gamepower Mihawk veya luna sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Sizce nasıl bir kulaklık deneyimleyen var mı? Ya bunu almayı düşünüyorum ya da Gamepower Mihawk veya luna sizce hangisi?
Bu paraya daha iyi urunler var ve kablosu orgu ise bi sureden sonra kendi kendine dolaniyor.

Rampage Comfort, Trust Blizz veya Tronsmart Sono gibi kulaklıklar bu bütçede daha iyi olur. Bütçenizi biraz arttırırsanız Corsair HS35 veya marka takıntınız yoksa onun muadili Rampage Drop Plus bakabilirsiniz. Drop Plusın markasına takılmayın kulaklık Rampage'in tek güzel ürünü olabilir ama illa da üst seviye marka isterseniz HS35 alın.

Kanka ben kullanıyorum 2 yıldır belli ses kalitesi orta mikrofon orta ama. Kötü yanı kulak padlerin soyulmalara falan başlıyor bir noktadan sonra. Şu an benimki soyuluyor ben önceden görseydim Corsair'i alırdım. Ben de 400 bu devirde hiçbir şey ben zaten buna 250TL verdim. 150TL daha verseydim de onu alırdım bence kaçırma.

Rampage rm 23 agita var bende aldıktan 1 ay sonra falan kablosunda sorun çıktı bazen ses gelmiyor takıp çıkarınca düzeliyor pedleri de eskidi tavsiye etmem.

Geri
Yukarı