Rampage RM-344 144Hz monitör alınır mı?

O RM - 244 bu RM-344 144Hz de kullanıyorum ne dalgalanma var ne başka bir şey.

Ben Rampage markasının kalitesizliğinden bahsetmiştim. Dediğim gibi "kaliteli" bir marka kullanamadan Rampage'in kalitesizliğini anlayamazsınız. Bu arada monitörden şikayetçi değilim alırken bu tür şeylerle karşılaşacağımı bilerek aldım. Onun dışında ayağı da hiç sağlam değil. Hep bir gevşeklik var vidaları tam sıksam bile.

Alınır Rampage'in farklı bir modelini kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok.
Aynen kardeşim kesin öyledir. Hem Rampage mikrofon hem de Rampage monitör kullanıyorum ikisi de süper boş konuşmayın.

Aynen ya bıktım ben bu Rampage'i kötüleyenlerden.
Tüm ekipmanlarım Rampage 1 kere klavye arıza yaptı yenisini verdiler başkada bir sorunu yok ekipmanların.
Ben Rampage markasının kalitesizliğinden bahsetmiştim. Dediğim gibi "kaliteli" bir marka kullanamadan Rampage'in kalitesizliğini anlayamazsınız. Bu arada monitörden şikayetçi değilim alırken bu tür şeylerle karşılaşacağımı bilerek aldım. Onun dışında ayağı da hiç sağlam değil. Hep bir gevşeklik var vidaları tam sıksam bile.

Garantisi varsa garantiye gönderin :)

Aynen ya bıktım ben bu Rampage'i kötüleyenlerden.
Tüm ekipmanlarım Rampage 1 kere klavye arıza yaptı yenisini verdiler başkada bir sorunu yok ekipmanların.

Şimdi sana soruyorum. Gittim 100 TL'ye kaliteli Display Port kablosu aldım sırf 144Hz kullanabilemek için(önceden içinden çıkan HDMI'ı kullanıyordum). Sonuç hüsran ekran dalgalanıyor ve aşırı rahatsız edici. 120Hz kullanmaya devam yani. Sonrasında monitör pivot. Arkadaşımda AOC kullanana kadar bunun ayağı iyi sanıyordum. Şu an tüm vidaları tam sıkılı monitör sallanma olarak neredeyse pivot olacak. O kadar kalitesiz bir ayağı var. Ben 9 taksit ile almak zorundaydım buna mecbur kaldım ama dediğim gibi pişman değilim. Rampage'in ne mal olduğunu bilerek aldım. Bekliyordum bu tür şeyler.

Şimdi sana soruyorum. Gittim 100 TL'ye kaliteli Display Port kablosu aldım sırf 144Hz kullanabilemek için(önceden içinden çıkan HDMI'ı kullanıyordum). Sonuç hüsran ekran dalgalanıyor ve aşırı rahatsız edici. 120Hz kullanmaya devam yani. Sonrasında monitör pivot. Arkadaşımda AOC kullanana kadar bunun ayağı iyi sanıyordum. Şu an tüm vidaları tam sıkılı monitör sallanma olarak neredeyse pivot olacak. O kadar kalitesiz bir ayağı var. Ben 9 taksit ile almak zorundaydım buna mecbur kaldım ama dediğim gibi pişman değilim. Rampage'in ne mal olduğunu bilerek aldım. Bekliyordum bu tür şeyler.

Garantisi varsa iade edin bende niye öyle bir sorun yok diğer markalarda hiç mi olmuyor böyle şeyler?

Garantisi varsa iade edin bende niye öyle bir sorun yok diğer markalarda hiç mi olmuyor böyle şeyler?

Teknoloji şans işi. Kaliteli diye söylediğim markalarda bu %5 ise bu markalarda bu oran %15 oluyor. Forumda ki arkadaşlar keyfinden Rampage almayın demiyorlar. O kadar para verip sonunda üzülme ihtimali daha yüksek olan markalara yönlendirmek istemiyorlar. Rampage kötü marka demiyorum. Hem monitörünü hem de kulaklığını kullanıyorum ama birkaç modeli hariç çok net kalitesiz malları var. Çin'de üretilip üzerine marka basılan ürünlerden pek de bir şey beklememek gerek zaten.

Kaliteli bir marka kullandığınız vakit neden öyle dendiğini anlarsınız ;)
Not: RM-244 kullanıyorum. 144Hz monitör olmasına rağmen 144Hz’de kullanamıyorum. Dalgalanma oluyor ve rahatsız ediyor.
O RM - 244 bu RM-344 144hz de kullanıyorum ne dalgalanma var ne başka bişey
Kardeşim sen kazıklanmışsın nerden aldın onu bende rampage rm 344 var ayakları sapa saglam 144hz hiç bi sorun yok 1 ms çerçeveler saglam sana dandik ürün vermişler.

O RM - 244 bu RM-344 144Hz de kullanıyorum ne dalgalanma var ne başka bir şey

Kardeşim sen kazıklanmışsın nereden aldın onu bende Rampage rm 344 var ayakları sapa saglam 144Hz hiçbir sorun yok 1 ms çerçeveler saglam sana dandik ürün vermişler.

Kendin diyorsun sana dandik ürün vermişler diye. Ayak konusunda sizde sorun olmaması normal sizinki sabit bir monitör. Benimki sağ-sol, yukarı-aşağı ve pivot hareket özelliklerine sahip.

Katılıyorum bende Rampage'nin 144Hz monitörünü kullanıyorum.
Yaklaşık 7-8 ay oldu hâlâ sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.
Panel modeline baktığımda ise Samsung'un 144 Hz paneli çıkıyor.
Teknoloji biraz şans işidir.
Yeri gelir en kaliteli MSI markasıda sıkıntı çıkarır.
Ama bütçeniz yetiyorsa MSI, AOC, ASUS, BenQ gibi markaları öneririm.
penel modeli nerde yazıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı