Rampage RM-344 monitör sinyal yok hatası

Alp7080

Centipat
Merhaba arkadaşlar benim elimde Rampage RM-344 monitör var ben bu monitöre PS4 bağlıyorum bugun öğlen normal bir şekilde PS4'ü çalıştırdım monitörde de bir sorun olmadı fakat yaklaşık 30-40 dk sonra yeniden çalıştırdığım zaman monitör PS4'ü görmedi PS4'te veya HDMI kablosunda sorun yok çünkü televizyonda test ettim sorunsuz çalıştı monitördeki sorun ne olabilir yardım eder misiniz internette de hiçbir bilgi bulamadım.

Merhaba arkadaşlar benim elimde Rampage RM-344 monitör var ben bu monitöre PS4 bağlıyorum bugun öğlen normal bir şekilde PS4'ü çalıştırdım monitörde de bir sorun olmadı fakat yaklaşık 30-40 dk sonra yeniden çalıştırdığım zaman monitör PS4'ü görmedi PS4'te veya HDMI kablosunda sorun yok çünkü televizyonda test ettim sorunsuz çalıştı monitördeki sorun ne olabilir yardım eder misiniz internette de hiçbir bilgi bulamadım.

Monitörü farklı cıhazlara bağladığım zaman tepki vermiyor bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa servise mi vereyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kanka bende de aynı monitör ve hata vardı ilk basta en sol tustan ayarlara gittim sonra (ayarlar) menüsünden ayarları sıfırla yaptım ve olmustu ama simdi yine aynı hata oldu ve önceki yaptığımın aynısını yapmama rağmen açılmadı bir önceki dediğimi yap olur umarım benim de şu an monitörümde aynı hata yı veriyor sorunu çözersen haber verirsin kanka.

Arkadaşlar monitöre güç verdikten sonra ekranda önce sinyal yok sonra güç tasarrufu modu yazıları gelir sağ alt tarafta ışık yanıp söndüğünde sinyal bekliyor anlamına gelir sonrasında PC ya da PlayStation başlatırsanız ışık sabitlenir olacaktır ve geri tuşuna bastığınızda giriş seçenekleri çıkar orayı otomatik yapmanızı öneririm.

Hocam sorunu çözdün mü? Şikayet vardaki şikayetini geri almışsın da. Bende sorun devam etti ürünü garantiye yolladım. Garantiye yollarken güç kablosunu ve DPI kablosunu koymadım sorun monitörde diye sıkıntı olur mu? Oluyorsa onları da ayrıca kargo yapsam olur mu? @Eren Tılıkoğlu

Hocam sorunu çözdün mü? Şikayet vardaki şikayetini geri almışsın da. Bende sorun devam etti ürünü garantiye yolladım. Garantiye yollarken güç kablosunu ve DPI kablosunu koymadım sorun monitörde diye sıkıntı olur mu? Oluyorsa onları da ayrıca kargo yapsam olur mu? @Eren Tılıkoğlu

Sorun ekran kapanma süresi ve uyku ayarı yüzünden çözmek için monitör arası sıra çalıstığında sol alltaki Windows arama çubuğundan güç ve uyku ayarına gel ve ikisini de sınırsız yap ben öyle çözdüm sorunu.
Sorun ekran kapanma süresi ve uyku ayarı yüzünden çözmek için monitör arası sıra çalıstığında sol alltaki Windows arama çubuğundan güç ve uyku ayarına gel ve ikisini de sınırsız yap ben öyle çözdüm sorunu.

Eğer monitör açılmassa baska monitörden yap sonra o monitöru tak olur.

Merhaba arkadaşlar. Aynı sorun bende de oldu. Ekran kartı HDMI çıkışından monitör HDMI girişine bağladım. Sorun çözüldü.

Eğer monitör açılmassa baska monitörden yap sonra o monitöru tak olur.

Merhaba kanka bende de aynı monitör ve hata vardı ilk basta en sol tustan ayarlara gittim sonra (ayarlar) menüsünden ayarları sıfırla yaptım ve olmustu ama simdi yine aynı hata oldu ve önceki yaptığımın aynısını yapmama rağmen açılmadı bir önceki dediğimi yap olur umarım benim de şu an monitörümde aynı hata yı veriyor sorunu çözersen haber verirsin kanka.

Ya sen yapabildin mi babam hediye olarak almıştı ama sinyal yok diyor yapamadım o dediğin ayarlar menüsüne gelemiyorum bir tek hdım girişinin olduğu yere geldim monitörden oto matik ayarladım ama olmadı lütfen yardım eder misin?

Ya sen yapabildin mi babam hediye olarak almıştı ama sinyal yok diyor yapamadım o dediğin ayarlar menüsüne gelemiyorum bir tek hdım girişinin olduğu yere geldim monitörden oto matik ayarladım ama olmadı lütfen yardım eder misin?

Kanka monitör ara sıra açılıyor ya arada açıldığı zaman ayarlardan ekran kapanma ve uyku süresi sınırsız yap çözülüyor.

Monitörü aç önce sinyal yok sonra da güç tasarrufu modu yazısı gelecek sonra sağ altta yeşil ışık yanıp yanıp sönüyor ise sinyal bekliyor demek PS4 ya da PCni çalıştır sorun çözülecektir.

Kankiler bende de rm 344 var bu sabah aynı sorunu yaşadım. Bilgisayarı hemen tv ye bağladım herşey yolunda çalışıyor. Monitörde sıkıntı olduğunu anladım. Monitörün günü bir 20 dakika kestim kablolarını çıkardım. Power tuşuna 15 20 sn basılı tuttum bir kaç defada boş boş bastım. 20 dakika sonra açtım tek de açıldı. İnşallah sizde de işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı