Rampage RM-550 monitörde ekran gidip geliyor

gialen

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE 12GB RTX 3060 / RYZEN 5 5500 / 16GB HYPERX FURY RAM / GIGABYTE A520M K ANAKART
Monitör
RM-550
Bugün Vatan Bilgisayar'dan aldığım 144Hz Rampage RM-550 monitörümde 144-120 Hz'de kullanırken bir anda kapanıp açılmaya başlıyor. HDMI kullanıyorum, farklı kablo da denedim, bir zaman sonra bir anda gidip gelmeye başlıyor ve çok ısınıyor.

Ben de RM-244 Flash modelini kullanıyorum, ilk aldığım zamanlarda bende de öyle oluyordu. Sertifikalı güzel bir kablo aldım 120 TL civarına, düzeldi ama sonradan eski HDMI kablosu taktım ve yine olmaya başladı o yüzden kabloda sıkıntı var yüksek ihtimal.

Ben de Asus VP249QGR modelini kullanıyorum. İlk olarak bende de aynı şekilde gidip gelmeler oluyor, fakat bu gidip gelmeler HDMI kablosuna temas ettiğim zaman oluyor. En ufak temasta gidip geliyor. Yani ya monitörün giriş soketlerinde bir sıkıntı vardır ya da kabloda bir temassızlık vardır.

Bugün Vatan Bilgisayar'dan aldığım 144Hz Rampage RM-550 monitörümde 144-120 Hz'de kullanırken bir anda kapanıp açılmaya başlıyor. HDMI kullanıyorum, farklı kablo da denedim, bir zaman sonra bir anda gidip gelmeye başlıyor ve çok ısınıyor.

Ayrı olarak bir de fazla ısınıyor.

Geri
Yukarı