Rampage RM 344 ekran gidip geliyor

Ramires

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba benim Rampage rm 344 model monitörümle alakalı bir sorunum var. Sorun şu ki monitör sürekli gidip geliyor. İlk açılışta 5-10 dakika kullanıyorum ancak sonradan gidiyor. Gittiği zaman güç kablosunu tak çıkar yaptığımda kısa süreliğine geri geliyor ve düzeliyor ancak sonra tekrar gidiyor. Ayrıca güç kablosunu tak çıkar yaptığımda ekranda Rampage yazısı tekrardan beliriyor açılırken. HDMI kablosu ile alakalı sorun olmasına ihtimal vermiyorum çünkü 2 farklı kablo daha denedim. Güç kablosu ile alakalı da sorun yok sanırım çünkü onda da 2 farklı kablo denedim. Acaba sorun gücün yuvasında mıdır? Monitör gittiği zaman altında yanan küçük ışığı dahil tamamen gidiyor ışıkları. Bir temassızlık olabilir mi ve buna benzer bir sorun yaşayan var mı? Teşekkürler, iyi günler.

Priz yuvasında da sorun olabilir, başka bir prizi de deneyin. Dediğiniz türden bir sorunsa kendi başınıza muhtemelen çözemezsiniz.

Priz yuvasında da sorun olabilir, başka bir prizi de deneyin. Dediğiniz türden bir sorunsa kendi başınıza muhtemelen çözemezsiniz.
Başka prizleri de denedim olmadı. Sizce bir bilgisayarcı bu sorunu çözebilir mi çünkü garantiyle uğraşmak istemiyorum online aldığım için

Yeni konular

Geri
Yukarı