Rampage RM-750 monitörü nasıl duvara asarım?

AlperenŞık

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. Yeni aldığım monitörümü işim ve kullanım dolayısıyla vesa yani monitör standına takıyorum. Ancak aldığım monitörde sadece 2 adet vida çıkışı bulunmakta. Bu vida çıkışları taşır mı yoksa başka çözümü var mı? Ekte ihtiyacım olan monitör standı ve monitörümün fotoğrafı mevcut. Monitör 27 inch ve Curved.

TeoriV2-105511-1_large.jpg

9470d1988715325a04c4c648fc8a0385.jpg

Çok sağlıklı bir kulanım olmaz gibi görünüyor. Vesa desteği olarak kendi sitesinde aşağıdaki gibi paylaşılmış, artık o ne demekse. Vesa bağlantının yapılacağı yerin bombeli oluşu da ayrıca kuşku uyandırıyor.
Vesa DesteğiVar (75mm Yarım)

Çok sağlıklı bir kulanım olmaz gibi görünüyor. Vesa desteği olarak kendi sitesinde aşağıdaki gibi paylaşılmış, artık o ne demekse. Vesa bağlantının yapılacağı yerin bombeli oluşu da ayrıca kuşku uyandırıyor.
Vesa DesteğiVar (75mm Yarım)
Bende öyle düşünüyorum. Az önce Youtube'da büyük bir kanalın incelemesine yorum attım da kanal sahibi yazmış " 2 vida cok rahat tutar 2 lemeye gerek yok hafif monitör zaten " . Bakalım mecbur deneyeceğim.

Aparatın üstteki 2 vidasını tutturun, altta kalan kısmı ise monitörün düz olan kısmına denk gelip mukavemet sağlasın bari.
Alacağınız ürünün 75x75 vesa desteği olduğuna emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı