Rampage RM-K23 mission kulaklık alınır mı?

Bütçe
MAKS. 160
Ben de çok kısa süre içerisinde kulaklık alacaktım, size benim alacağım kulaklığın linkini bırakayım. https://www.hepsiburada.com/gamepow...k6w0we6632ZdHa9H_y2LATJVM0UXsyywaAoCrEALw_wcB sizin alacağınız kulaklıktan 20TL fazla ama kaliteli. (Hazır indirimdeyken de kaçırmayın derim.)

Jack gırışli degil mi?
Ayrıca siz üründen memnun musunuz?
Başka önerisi olan yok mu? Ben jack girişli olmasını istiyorum.
Ya da bir USB jack dönüştürücü alsam çalışır mı?
Neden kimse cevap vermiyor?
Kimse var mı orada.

Son düzenleme:
Jack gırışli degil mi?
Ayrıca siz üründen memnun musunuz?
Başka önerisi olan yok mu? Ben jack girişli olmasını istiyorum.
Ya da bir USB jack dönüştürücü alsam çalışır mı?
Neden kimse cevap vermiyor?
Kimse var mı orada.
Kusura bakmayın, dönemedim.
Maalesef jack girişi yok, USB girişi var. Kulaklığı henüz almadım ama YouTube'da inceleme videoları var siz de inceleyebilirsiniz. Kulaklığı inceleyen herkes kaliteli olduğundan bahsediyor.

Şaşmaz isimli üyenin önerdiği kulaklık kötü.
Böyle uyduruk markaları alacağınıza her şeye fiyat olarak bakıyorsanız Piranha alın artık. En azından boşuna onlarca lira daha ödememiş olursunuz.

@Ckr mello Israrla benim önerdiğim kalitesiz ürünleri düşünmeyeyip, niye kalitesiz ürünlere bakıyorsunuz?

Şaşmaz isimli üyenin önerdiği kulaklık kötü.
Böyle uyduruk markaları alacağınıza her şeye fiyat olarak bakıyorsanız Piranha alın artık. En azından boşuna onlarca lira daha ödememiş olursunuz.
Gamepower'ın uyduruk marka olduğunu ilk defa sizden duydum.

Edit: Eğer dandikse sizin öneriniz nedir, merak ettim.

TR.

@Ckr mello ısrarla benim önerdiğim kalitesiz ürünleri düşünmeyeyip, niye kalitesiz ürünlere bakıyorsunuz?

Baktım o kulaklıklar a ancak hoşuma gıtmedıler.

Şöyle söylemek gerekirse en son kullandığım Rampage kulaklığı yatağıma fırlatmam sonucu hemen kırıldı. Açıkçası almanızı tavsiye etmem ama 4-5 ay vurmadan kırmadan kullanırım diyorsan al ama zaten 1-2 yıl içerisinde sen bir şey yapmasan bile kulaklık bozuluyor, kısaca teknik sorunlu ürünleri var.

Gamepower'ın uyduruk marka olduğunu ilk defa sizden duydum.

Edit: Eğer dandikse sizin öneriniz nedir, merak ettim.
Çinden alıp marka basmaları dışında bir sorun yok, ayrıca genelde sponsorlar ürünleri överler bilirsiniz. Ben 300 TL'mi GamePower Mei modeline harcamıştım, sonuç. 4.ayını tamamlamadan kulaklığın kablosu (çok kaliteli ya, boynuma kadar dolanma yaptı.) koptu, zorla bir şey yaptığımda yok.

Geri
Yukarı