Rampage RM-K27 X-Jammer Şok'tan alınır mı?

arda307

Hectopat
Geçenlerde kulaklığım bozuldu ve yeni kulaklık almak istedim, Şok markete girdiğimde Rampage kulaklık gördüm. Fiyatı 180 veya 170 idi. Şu an kulaklığım yok ve acilen kulaklığa ihtiyacım var.
Sizce 170-180 TL'ye değer mi?
Değer ise hemen gidip alıcağım.

Yani, rekabetçi oyunlar oynuyorsan ses kasmalı, 7.1 özellikli ve uygun fiyatlı bunu buldum. En azından HP diyorum yani :)
Ama tabi fiyat düştükçe biliyorsun mikrofon, ses ve malzeme kalitesi de düşüyor. Kimisinin şikayet ettiği bir şey belki seni rahatsız etmez. Ama ben sana kullandığım kulaklığı ısrarla öneririm. Harici mikrofon falan kullanıyorum sanıyorlar. Kalitesine hayran kalıyorlar yani. Ses de fana değil.

Biraz bence bütçeni arttır derim.

1645797772735.png

Yani, rekabetçi oyunlar oynuyorsan ses kasmalı, 7.1 özellikli ve uygun fiyatlı bunu buldum. En azından HP diyorum yani :)
Ama tabi fiyat düştükçe biliyorsun mikrofon, ses ve malzeme kalitesi de düşüyor. Kimisinin şikayet ettiği bir şey belki seni rahatsız etmez. Ama ben sana kullandığım kulaklığı ısrarla öneririm. Harici mikrofon falan kullanıyorum sanıyorlar. Kalitesine hayran kalıyorlar yani. Ses de fana değil.

Biraz bence bütçeni arttır derim.

Eki Görüntüle 1315539
şuan sipariş edemem dediğim gibi acele gerekli ayrıyeten ben ses kasmalık oyunlar değil arkadaşımla 3 5 oyun oynamak için alıcam

Geri
Yukarı