Rampage RM-K44 zengibar 7.1 iyi mi?

Ne için peki? Aradaki fiyatı da az da olsa varmış. Bir de amazon hiç kullanmadım, kargo süresi fark ediyor mu? Aliexpress gibi.
Amazon.com.tr'den satın aldığınız için ürün Türkiye'den gönderilecek. Türkiye'deki en iyi alışveriş sitesi desek yalan olmaz. İade etmek çok kolay ve kargosu çok hızlı. Rampage,birkaç ürünleri dışında kalitesiz ürünlere logo basan bir marka. Ayrıca hiç rahat durmuyor.

Amazon.com.tr'den satın aldığınız için ürün Türkiye'den gönderilecek. Türkiye'deki en iyi alışveriş sitesi desek yalan olmaz. İade etmek çok kolay ve kargosu çok hızlı. Rampage, birkaç ürünleri dışında kalitesiz ürünlere logo basan bir marka. Ayrıca hiç rahat durmuyor.

Peki bu ürünü deneyimledin mi? Aktarabilir misin?

Biraz konuyu hortlatıyorum ama bilgi almak isteyen arkadaşlar için cevaplayayım. Ses kalitesi güzel kafa bandı rahat mikrofonu fena değil malzeme kalitesi biraz kötü ama yine de sağlam sayılır alınabilir fiyat performans olarak güzel bir kulaklık.

Biraz konuyu hortlatıyorum ama bilgi almak isteyen arkadaşlar için cevaplayayım. Ses kalitesi güzel kafa bandı rahat mikrofonu fena değil malzeme kalitesi biraz kötü ama yine de sağlam sayılır alınabilir fiyat performans olarak güzel bir kulaklık.

Hocam şimdi alınır mı? Hepsiburada'da varda alacağım yorumunuza göre.

kulaklıkta boğuk ses sorunu oldumu sende

Yeni konular

Geri
Yukarı