Rampage RMK-X1 Miracle tek renk aydınlatmada kullanmak

Morp.heus

Hectopat
Daha fazla  
Yeni klavye alacağım 300-400 lira arası bir fiyat aralığım var ve bu klavyede karar kıldım. Kullanan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. Klavyeyi ve yanlarındaki aydınlatma renklerini tek bir renk yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayıp deneyimlerini paylaşırlarsa memnun olurum. İyi forumlar.

Yani evet doğru söylüyorsunu size katılıyorum ancak hem mekanik hem Blue swich hemse Full RGB bir klavye göremedim bu fiyat bandında gönül isterki daha kaliteli markalar kullanalım ama kurdan dolayı fiyatlar ortada...

Yani evet doğru söylüyorsunu size katılıyorum ancak hem mekanik hem Blue swich hemse Full RGB bir klavye göremedim bu fiyat bandında gönül isterki daha kaliteli markalar kullanalım ama kurdan dolayı fiyatlar ortada...
Dediklerinizi karşıılayan kaliteli klavye var.

Red switch

Orta boylu olan

Tam boyut

Varmış demi? 😁

Yeni klavye alacağım 300-400 lira arası bir fiyat aralığım var ve bu klavyede karar kıldım. Kullanan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. Klavyeyi ve yanlarındaki aydınlatma renklerini tek bir renk yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayıp deneyimlerini paylaşırlarsa memnun olurum. İyi forumlar.

Ben 4 sene önce 69 liraya mekanik hisli Rampage bir klavye aldım. Bu sene de dahil olmak üzere 5 sene kullandım şimdi de Rampage rmk X1 kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok bence fiyat performans ürünü.

Rampage Miracle RMK-X1 bu klavyeyi bende kullanıyorum, tek renk yapmak için klavye ilk modunda iken FN + Del yaptıktan sonra klavye açık mavi bir moda gelecek yan tek renk oluyor ama başka bir renk istiyorsanız FN + PgUP yaparak rengini değiştirebilirsiniz. Yanlarındaki aydınlatmayı değştirmek için FN + PgDn butonuna 4 kere basın (yani yan aydınlatmanın son moduna alın) aldıktan sonra fn + Pause yaparak rengini değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı