Rampage Rogue Kırmızı 7.1 nasıldır?

Kardeşim ben de kulaklık almayı düşünüyorum ya senin aldığını ya da bunu almayı düşünüyorum ama bu daha güzel gibi desibeli daha yüksek

Kulaklığı 2-3 aydır kullanıyorum, hiçbir sıkıntısını görmedim, kötü yorum yapıp kulaklığı eleştiren arkadaşlar gidip 2k-3k bandındaki kulaklıklarla bir tutuyorlar, fiyatında en iyi kulaklıklardan birisi, alacak varsa kaçırmasın.

Arkadaşlar, Rampage alınmaz çok kötü. Ayrıca niye savunuyorsunuz tek kelime ile çöp. Sonra forum böyle Rampage fanı olacak. @TÇB Anlatsan iyi olur.

Ve uzun vade bile test etmeden diyorsunuz "Bu ürün çok iyi F/P direk alın fırsat kaçmaz." gibi mesajlar nereden çıkıyor?

Arkadaş senin işin gücün yok mu sıkıntısını anlatacağına hala boş boş şeyler yazıyorsun seni gerçek hayatta tanımadığıma şükrediyorum yemin ederim sinir hastası falan olurdum beyinsiz.

Adama bu fiyat bandında bir şey önerebilirsin diyorum adam bana 350 TL'lik kulaklık atıyor LAN beyinsiz olsa zaten alırım Allah'ım.

Rampage kendi ürünlerini üretmiyor.

Çin'deki faso ürünlere logo basıp üstüne fazla bir kar miktarı alıp size satışa sunuyorlar.

3-4 aylık kullanımla karşılaştırmazsınız, en az 10 ay.

Tamam arkadaş 350 TL'lik önermiş, ben birkaç ürün atıcağım bunlarada sesini çıkartsana.

Arkadaşlar, Rampage alınmaz çok kötü. Ayrıca niye savunuyorsunuz tek kelime ile çöp. Sonra forum böyle Rampage fanı olacak. @TÇB Anlatsan iyi olur.

Ve uzun vade bile test etmeden diyorsunuz "Bu ürün çok iyi F/P direk alın fırsat kaçmaz." gibi mesajlar nereden çıkıyor?
Biz diyoruz ki kötü yanı ne kimse açıklamıyor
Rampage kendi ürünlerini üretmiyor.

Çin'deki faso ürünlere logo basıp üstüne fazla bir kar miktarı alıp size satışa sunuyorlar.

3-4 aylık kullanımla karşılaştırmazsınız, en az 10 ay.

Tamam arkadaş 350 TL'lik önermiş, ben birkaç ürün atıcağım bunlarada sesini çıkartsana.

Sharkoon Rush-ER03 Benim kulaklığım Rampage RM-K8 Hawkerin aynısı, ikisini de almayın o şekil kafa pedi olan hiç bir kulaklığı almayın aşırı kötüler kafamın şekli değişti. Berbat kulaklıklar.

Merhaba dostum, hâla kullanıyor musun? Bende kulaklık arıyorum ve deneyimlerin bana yol gösterebilir.

Evet hala kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim. Sadece uzun süreli kullanımda terleme yapıyor. Bu fiyattaki kulaklıklarda neredeyse hepsinde oluyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı