Rampage Rogue kulaklık nasıldır?

Bütçe
200-250

MehmetEren1497

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar bu aralar kulaklık arayışındayım. Bu kulaklığı kullananlara sesleniyorum. Kulaklık nasıl alınır mı? Ve çevirici ile telefon tablette kullanabiliyor muyum? Lütfen sadece bu kulaklığı kullananlar yorum atsın. Kulaklığı kullanmayıp da markaya sallayıp boş yapanlar yorum atmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın almayın! Onu kullanıyordum (2 hafta önce bozuldu kullanamıyorum) 2-3 ay sonra kendi kendine bozuluyor. Boşa paranız çöp olmasın.

Sakın almayın! Onu kullanıyordum (2 hafta önce bozuldu kullanamıyorum) 2-3 ay sonra kendi kendine bozuluyor. Boşa paranız çöp olmasın.
Garantisi var mı hocam? Var diye biliyorum. Garantiye gönderebilirsiniz. Ayrıca bozulmadan önce memnun muydunuz? İdare ediyor muydu? Ya lanet olsun dediğiniz zamanlar oldu mu bu kulaklık için.

Garantisi var mı hocam? Var diye biliyorum. Garantiye gönderebilirsiniz. Ayrıca bozulmadan önce memnun muydunuz? İdare ediyor muydu? Ya lanet olsun dediğiniz zamanlar oldu mu bu kulaklık için.
Garantisi var fakat 2 ay içerisinde böyle sorunların çıkması demek garantiye götürsem bile yine 2-3 ay sonra böyle sorunlar çıkacak demek.

Geri
Yukarı