Rampage Rogue Mikrofon sesi çok az gidiyor

Gene Takovic

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aktif olarak 2-3 aydır Rampage Rogue USB 7.1 ürününü kullanıyorum. Mikrofon çalışıyordu hiçbir sıkıntısı yoktu fakat sonra bir anda mikrofondan ses ya çok az (ciddi anlamda çok az duyulmuyor bile) ya da çok cızırtılı geliyor. Ne yapmalıyım? (Driver'ı güncelle demeyin, her yere baktım kulaklığın driverı yok, ya da ben bulamadım.)

Aktif olarak 2-3 aydır Rampage Rogue USB 7.1 ürününü kullanıyorum. Mikrofon çalışıyordu hiçbir sıkıntısı yoktu fakat sonra bir anda mikrofondan ses ya çok az (ciddi anlamda çok az duyulmuyor bile) ya da çok cızırtılı geliyor. Ne yapmalıyım? (driver'ı güncelle demeyin, her yere baktım kulaklığın driverı yok, ya da ben bulamadım.)

Bu arada kulaklığın sorunu kronik olabilir. Kuzenimde de aynısı var. İlk ayında öldü mikrofonu.

Bu arada kulaklığın sorunu kronik olabilir. Kuzenimde de aynısı var. İlk ayında öldü mikrofonu.
Rampage Rouge kullanıyorum 6 ay kullandım çok terletiyor ve mikrafonu 1 saat önce patladı donanım ve özellik olarak çok kötü bir kullaklık görünüşü güzel sadece rampage bir daha almam asla

Geri
Yukarı