Rampage Rogue mikrofondan robotik ses geliyor

xAYDx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklığı daha yeni elime aldım. Test edeyim dedim kulaklığın hiçbir şeyinde sorun yok fakat mikrofondan robotik ses geliyor hem de çok yüksek bir seste. Acaba benim yapamadığım bir ayar falan mı var diye düşündüm. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Kulaklığın herhangi bir uygulaması veya Driver'ı yok bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage'ye göre normal durum. Neden öneri konusu açmadınız? İade edip bunu alabilirsiniz:

@Chavox ? Rampage'ye göre normal durum. 2 güne bozulur.[Fanboy 😀 ]

Rampage'ye göre normal durum. Neden öneri konusu açmadınız? İade edip bunu alabilirsiniz:

@Chavox? Rampage'ye göre normal durum. 2 güne bozulur.

Hocam epey araştırdım böyle bir sorun olduğunu yazan görmedim yoksa bende almak istemem bozuk ürün.

@Chavox? Rampage'ye göre normal durum. 2 güne bozulur.[Fanboy 😀 ]

Rampage'ı savunanmı oldu sizin attığınız kulaklıkta alınmaz insanları fanboy diye yargılamayın birçok konuda Rampage almayın diyen benim zaten.

Bozuk ürün olabilir hocam. İade edip attığım kulaklığı alabilirsiniz. Ayrıca o kulaklık 2 güne bozulur.
@Chavox bu fiyata ne alınır? :d

Bozuk ürün olabilir hocam. İade edip attığım kulaklığı alabilirsiniz. Ayrıca o kulaklık 2 güne bozulur.
@Chavox bu fiyata ne alınır? :d

Aynen kahkaha atın hocam bilmeden ürün atıp kötü çıkınca hemen kahkahaya başvurun kendinizi rezil etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı