Rampage Rogue nasıl?

Hayır Rampage, Gamepower, James Donkey bu markalardan kesinlikle uzak durun hocam berbat markalar.
400 tl bandında bu markalardan tamamen uzak durmak çok mantıksız. Ben Gamepower mei kullandım 2 sene çok ta memnunum. Ama çok fazla kötü yorum almış bir üründür kendisi.

400 TL bandında bu markalardan tamamen uzak durmak çok mantıksız. Ben Gamepower mei kullandım 2 sene çok ta memnunum. Ama çok fazla kötü yorum almış bir üründür kendisi.

Yazılımı bile işe yaramıyor neredeyse ayrıca sadece çalıştığı için memnunsan çok saçma.

Ne önerirsiniz yani çünkü o dediğim kulaklık çok şıktı ondan iyisini bulamadım onda buraya yazdım (şıklık bakımından)

Ne önerirsiniz yani çünkü o dediğim kulaklık çok şıktı ondan iyisini bulamadım onda buraya yazdım (şıklık bakımından)
Siz 400 TL'yi iyi performans için mi yoksa şıklık için mi harcayacaksınız? Çünkü Rampage, Gamepower, James Donkey gibi markalar size ne kadar şık görünse de çoğu ürünleri uzun vadeli kullanılamaz derecede kötü. ( istisnalar var. )

Siz 400 TL'yi iyi performans için mi yoksa şıklık için mi harcayacaksınız? Çünkü Rampage, Gamepower, James Donkey gibi markalar size ne kadar şık görünse de çoğu ürünleri uzun vadeli kullanılamaz derecede kötü. ( istisnalar var. )

İkisi de yani ben FPS oyuncusuyum 400TL'ye güzel kulaklık hem performans hem de dışarıdan rahatsız etmesin yani.

İkisi de yani ben FPS oyuncusuyum 400TL'ye güzel kulaklık hem performans hem de dışarıdan rahatsız etmesin yani.
Diğer üyelerin attığı ürünler kesinlikle daha iyi. Şıklık isterken performansı kötüye çekiyorsunuz, az görünüşten kısım konfor ve kaliteyi arttırmak daha mantıklı değil mi?

Rampage Rogue alacağım. Sizce iyi mi? Kötüyse bile onun kadar şık sade RGB kulaklık arıyorum 400TL bandında. Kulaklıktan haberi olmayıp boş boş sallayacaklar hiç yazmasın.
1 hafta evvel Rampace kulaklık alma cehaletine düştüm. Sol taraftan ses gelmiyor. Aynı markanın klavyesi de bozuldu. 9 yıllık HP klavyeye döndüm tekrar :)

Everest ve Snopy isimlerindeki rekor rezalet, şikayetten sonra aynı firma Rampage etiketiyle aynı kalitesizliğe devam ediyor. Bir kaç sene sonra yeni bir isimle bir şey kurarlar. Bu böyle devam eder...

Dostum görüntüsü yüzünden neden performansı çöpe atıyorsunuz? Bu görüntü hevesi ne böyle her şey ışıklı olmak zorunda değil. Performansa önem verin eminim memnun kalırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı