Rampage Rogue nasıldır?

ylmasck

Centipat
Daha fazla  
Rampage Rogue almayı düşünüyorum. PS 4 için güzel bir kulaklık mı parasına değeri mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage Rogue almayı düşünüyorum. PS 4 için güzel bir kulaklık mı parasına değeri mi?
Hocam şahsen kendim kullanmadım ancak ürünlerin ömrünün kısa olduğunu söylüyorlar şahsi düşüncem aynı fiyata alternatif markalara yönelmeniz yönündedir

Hocam internet kafede kullandım kırmızı olanını öncelikle söyleyeyim bence dış görünüşü çok güzel kafayı da sıkmıyor rahat ama uzun kullanımda bilemem Rampage genel olarak önerilmediğinden.

Hocam şahsen kendim kullanmadım ancak ürünlerin ömrünün kısa olduğunu söylüyorlar şahsi düşüncem aynı fiyata alternatif markalara yönelmeniz yönündedir.

Aslında Rampage'in iyi ürünleri var ama onları aradan çekip ön plana çıkarmak lazım.

Hocam şahsen kendim kullanmadım ancak ürünlerin ömrünün kısa olduğunu söylüyorlar şahsi düşüncem aynı fiyata alternatif markalara yönelmeniz yönündedir.

Sanırım sadece USB girişli PS4 için uyumlu değil bunun için bir dönüştürücü falan var mı?

Aslında Rampage'in iyi ürünleri var ama onları aradan çekip ön plana çıkarmak lazım.
Kendim kullanmadım bu yüzden yorum yapamam ancak arada 2-3 kişiye sağlam ürün düşüyor diye tavsiye etmenin çokta mantıklı olduğunu düşünmüyorum

Sanırım sadece USB girişli PS4 için uyumlu değil bunun için bir dönüştürücü falan var mı?
Hocam bütçeniz nedir? Ona göre bir şeyler önerelim direk

Kendim kullanmadım bu yüzden yorum yapamam ancak arada 2-3 kişiye sağlam ürün düşüyor diye tavsiye etmenin çok da mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Hocam bütçeniz nedir? Ona göre bir şeyler önerelim direk.

500-600 civarı ürünü bir arkadaşımdan sıfır şekilde alacaktım.

500-600 civarı ürünü bir arkadaşımdan sıfır şekilde alacaktım.
Hocam göz atıp dönüş yapıcam ancak şunu düşünün arkadaşınız bu ürünü neden satıyor sizce?

Rampage Rogue almayı düşünüyorum. PS 4 için güzel bir kulaklık.

Eğer bütçeyi arttırabilirsen Razer BlackShark V2 X al (İtopya'da 900TL) bende kullanıyorum ve 3.5mm jack girişine sahip üstelik gayet güzel ses ve mikrofon performansı var, tavsiyemdir.

Geri
Yukarı