Rampage Rogue nasıldır?

Hocam zaten bu fiyata istediğiniz şekilde zor gibi o yüzden bunları tavsiye ederim özellikle ikinci olanı.

Hocam bütçe ortada en mantıklı seçimler bunlar gibi duruyor.

Aslında bildiğim bir tane daha var oda XPG Precog s. 3.5mm jack girişli ve 300gr yani hafif sayılabilir ama nasıl bir kulaklık tam olarak denemediğimden bilemiyorum.

Rampage Rogue almayı düşünüyorum. PS 4 için güzel bir kulaklık mı parasına değeri mi?

Aslında bildiğim bir tane daha var oda XPG Precog s. 3.5mm jack girişli ve 300gr yani hafif sayılabilir ama nasıl bir kulaklık tam olarak denemediğimden bilemiyorum.
Hocam dediğiniz kulaklık aşağıya bıraktığım linkse bugün sipariş ettim dünde konu açmıştım mikrofonu bir tık beğenmesemde kullananlar tarafından tavsiye edilmişti güzel bir ürün gibi duruyor

Sade hoş bir tasarımı var
Hocam PS4 de uyuyorsa benim tavsiyem bu kulaklıktır bilmediğim için söylememiştim

Hocam dediğiniz kulaklık aşağıya bıraktığım linkse bugün sipariş ettim dünde konu açmıştım mikrofonu bir tık beğenmesemde kullananlar tarafından tavsiye edilmişti güzel bir ürün gibi duruyor

Hocam PS4 de uyuyorsa benim tavsiyem bu kulaklıktır bilmediğim için söylememiştim
Evet tam uyuyor

Hocam attıklarımı konu açıldığından beri arıyorum bir göz atın isterseniz.
Baktım ve xpc de karar verdim yardım içi teşekür ederim 😊

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış
Gece 3 de kafayı yedi

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış

Xpg olacakmış
Gece 3 de kafayı yedi

Açıkçası Razer Kraken X Lite bana göre Razer'ın en vasat kulaklığı ve asla o foyata değebilecek bie kulaklık değil.

Geri
Yukarı