Rampage RS+ Forza Horizon 4'te görünmüyor

Furkanergun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Team Leader
Arkadaşlar selam,
Rampage RS+ direksiyon seti aldım ancak Forza Horizon 4 oynamak istediğimde otomatik algılamıyor. Steam'den de kontrolcü ayarlarını denedim ancak bir türlü olmadı. Çözümünü bilen varsa destek bekliyorum. Steam'de ETS 2 gibi oyunlarda çalışıyor ancak FH4'te bir türlü direksiyonu algılamadı.

1691102184797.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam,
Rampage RS+ direksiyon seti aldım ancak Forza Horizon 4 oynamak istediğimde otomatik algılamıyor. Steam'den de kontrolcü ayarlarını denedim ancak bir türlü olmadı. Çözümünü bilen varsa destek bekliyorum. Steam'de ETS 2 gibi oyunlarda çalışıyor ancak FH4'te bir türlü direksiyonu algılamadı.

Eki Görüntüle 1889028

Şansınız varsa iade edin. Kaça aldınız direksiyonu?

Beyler konudan bağımsız bu direksiyon setleri neden bu kadar pahalı? Dolar falan filan değil eskiden de pahalıydı zaten. Bunun özel bir nedeni var mı? Demin sadece vites topuzuna baktım 10 bin TL fiyatı var. Sadece vitesin. Bunun sebebi nedir?

Beyler konudan bağımsız bu direksiyon setleri neden bu kadar pahalı? Dolar falan filan değil eskiden de pahalıydı zaten. Bunun özel bir nedeni var mı? Demin sadece vites topuzuna baktım 10 bin TL fiyatı var. Sadece vitesin. Bunun sebebi nedir?
Dolar kuru hocam. Yurtdışından getirtme şansınız varsa çok daha ucuza geliyor. Vergiler çok fena çarpıyor. Her geçen gün zam koyuyorlar. Yurtdışında bu kadar pahalı değil.

Microsoft Store'dan FH4 demo indirmen lazım bende de eskiden V900s vardı görmüyordu Steam'de FH4 demo indirdim düzeldi.

Geri
Yukarı