Rampage RS+ vs Logitech G29

CRG772

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ikisinin arasında kaldım. G29'u olan varsa Force feedbacki çok ses yapıyor mu?
Çoğunlukla ETS 2 ve Forza Horizon 5 oynayacağım.

Bütçenizi söyleyebilir misiniz ? Eğer 2. el ürün almaya dair bir sıkıntınız yoksa Thrustmaster T150 almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bütçenizi söyleyebilir misiniz ? Eğer 2. el ürün almaya dair bir sıkıntınız yoksa Thrustmaster T150 almanız sizin için daha iyi olacaktır.
merhabalar;
benzer bir soru için tam aradığım cevabı vermişsiniz. 10 bin lira altı en fiyat efektif direksiyonu almak isiyorum. sonrasında hoverboard motorundan kendime direct drive da yapabilecek donanıma sahip olduğumu düşünüyorum. T150 ve T128 gözüme takıldı. Ayrıca 3500 ve altına dfgt alıp 1 yıl kadar keyfime mi baksam diyorum. kafam biraz karışık. yorum yapabilir misiniz?

merhabalar;
benzer bir soru için tam aradığım cevabı vermişsiniz. 10 bin lira altı en fiyat efektif direksiyonu almak isiyorum. sonrasında hoverboard motorundan kendime direct drive da yapabilecek donanıma sahip olduğumu düşünüyorum. T150 ve T128 gözüme takıldı. Ayrıca 3500 ve altına dfgt alıp 1 yıl kadar keyfime mi baksam diyorum. kafam biraz karışık. yorum yapabilir misiniz?
İlk direksiyon tercihinizin hangisi olacağı tam anlamıyla alacağınız direksiyonla ne yapmak istediğinizle alakalı. Eğer arada bir FH5, NFS gibi arcade oyunlarda takılacak ve arada bir girip çıkacaksanız ucuz bir DFGT alabilirsiniz. Eğer Sim-Racing dünyasına giriş yapmak ve rekabetçi bir şekilde yarışmak istiyorsanız T150 almanız daha mantıklı olacaktır. Eğer T150 almakta karar kılarsanız kesinlikle 3 pedallı olan T150Pro versiyonunu alın. T128'i pek tavsiye etmiyorum, kendisi hall-effect sensörlü pedallara sahip olmasına rağmen plastik pedal yüzlerine sahip.

Ekstra olarak Sim-Racing'e DFGT ile başlamayı da seçebilirsiniz ve gelecek sene DD sisteminizin yanına (bütçenizi arttırarak) güzel bir Load-Cell'ile ölçüm yapan pedal seti alabilirsiniz.

Bir fikir daha almak istiyorum müsaadenizle. 2. Elde 11 12 bin civarına t248 buldum. Dfgt hiç bütçemi yormadan sahip olabileceğim bir seçenek ama acaba 3 katı fiyat farkını yeni başlayan birine hissettirecek kadar t248de fark var mıdır emin olamadım. Sim racinge başlamak amacıyla aslında direksiyon almak istiyorum. Normalde gamepad ile fh5de keyif alabiliyorum. Ankarada ikamet ediyorum. T150 pro buralarda göremedim.

Bir fikir daha almak istiyorum müsaadenizle. 2. Elde 11 12 bin civarına t248 buldum. Dfgt hiç bütçemi yormadan sahip olabileceğim bir seçenek ama acaba 3 katı fiyat farkını yeni başlayan birine hissettirecek kadar t248de fark var mıdır emin olamadım. Sim racinge başlamak amacıyla aslında direksiyon almak istiyorum. Normalde gamepad ile fh5de keyif alabiliyorum. Ankarada ikamet ediyorum. T150 pro buralarda göremedim.
T248 için gerçekten çok iyi bir fiyat. Ankara'da T150'nin kardeşi TMX Pro var ve iki direksiyon setide aynı fiyatta. Tavsiyem direkt T248'i almanızdır. T248'in pedalları T3PM Hall-Effect sensörü ile ölçüm yapıyor.fren pedalı için 4 farklı modülasyon yapılabiliyor, Hall-Effect sensöründe sürtünme çok az olduğu için T3PM sizi uzun yıllar boyunca götürebilecek bir pedal seti. T3PM'nin şuan tek başına satış fiyatı 8.300 TL.

Geri
Yukarı