Rampage sailor alınır mı?

Şöyle bir durum var Rampage gibi markalar dandik markalar ben kulaklık aldım fare aldım her şeyini denedim ve keşke almasaydım dedim. Uzak dur bence. Eğer diyorsan ki psu değiştiririm alabilirsin o zaman. Kasanın soğutması da hoş sistem 10 numara yoksa. Sadece oyun oynayacaksan intelden şaşma. Kuzenimde R5 2600 + RTX 2060 var bende de İ5-9400f + GTX1660 var aşşağı yukarı aynı fps alıyoruz. @Silinen üye bu arkadaşın önerdiği sistem de çok hoş bu arada .

Şöyle bir durum var Rampage gibi markalar dandik markalar ben kulaklık aldım fare aldım her şeyini denedim ve keşke almasaydım dedim. Uzak dur bence. Eğer diyorsan ki PSU değiştiririm alabilirsin o zaman. Kasanın soğutması da hoş sistem 10 numara yoksa. Sadece oyun oynayacaksan Intel'den şaşma. Kuzenimde R5 2600 + RTX 2060 var bende de i5-9400F + GTX1660 var aşağı yukarı aynı FPS alıyoruz. @Silinen üye bu arkadaşın önerdiği sistem de çok hoş bu arada.

Hocam PSU'su değiştirilip alınması taraftarıyım bence çok başarılı bir sistem Vatan takıntısı olmayanlar için.

@Silinen üye vatana gittiğimde sorcam bunu değiştirirsem ne alıyım sizce
Bende kulaklık aldım gayet kaliteliydi ses kasması felan ama mikrofonunu hiç deneyemedim laptopumda iki jak girişi yoktu dedigin gibi faresi kötü ama bir yerde kötü diye bir yerde iyi olmuyacak diye bir şey yok zaten marka kötüleyicileri çok James donkeye kötü diyorlardı klavyesini aldım kalite akıyor hep kötü yorumlara bakmayacaksın iyi yorumlarda vardır. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı