Rampage SAILOR kasaya kaç tane SSD takılabilir?

Syremix

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. RAMPAGE SAILOR 4x120mm Rainbow Fanlı 600W 80Plus BRONZE MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasa modelim bu, şu anda 1TB HDD ve 120 GB'lik içininde Windows kurulu olan bir SSD var. Steam yaz indirimlerinde BF 4 aldım ancak SSD de yer olmaması üzerine HDD kurdum oyunu oynadığımda ortalama 20- 30 dakikada bir FPS düşmesi yiyor. Her şeyi denedim disk birleştirdim Windows'u güncelleştirdim Game Ready sürücülerini güncelledim yakalamaları kapattım oyun modunu kapattım sıcaklık değerleri de normal. Be nde bunun berbat bir güç kaynağım olmasından ve oyunun HDD kurulu olmasından dolayı olabileceğini düşündüm, alacağım PSU'yu ve SSD'yi belirledim ancak içinde 1 HDD ve 1SSD bulunan bir bilgisayara bir Samsung 860 ebo takıp takamayacağımı öğrenmek istiyorum. Yukarıda kasa modelimi paylaştım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1626529881271.png

Kendi sitesinde paylaşılan bilgi bu. O kadar detayını bilemiyorum.

Arayıp sora bilirsiniz Rampage Türküye var diye biliyorum
bu direk rampage in orjinal sitesi belki burda yazıyordur size zahmet bide burdan baksanızhttps://www.rampage.com.tr/tr/urun/rampage-sailor-temper-camli-600w-80-plus-bronze-siyah-4-12cm-rainbow-fanli-gaming-oyuncu-kasasi
Arayıp sora bilirsiniz Rampage Türküye var diye biliyorum
orda teknik özellikler var yazıyorsa orda yazıyordur 3.5 x2 falan yazıyorda ben pek anlamıyorum açıkçası

bu direk rampage in orjinal sitesi belki burda yazıyordur size zahmet bide burdan baksanızhttps://www.rampage.com.tr/tr/urun/rampage-sailor-temper-camli-600w-80-plus-bronze-siyah-4-12cm-rainbow-fanli-gaming-oyuncu-kasasi
Dostum aynı görsel var zaten. 2 adet normal 3.5" HDD 3 adet 2.5" inç SSD yuvası mevcut.

Dostum aynı görsel var zaten. 2 adet normal 3.5" HDD 3 adet 2.5" inç SSd yuvası mevcut.

Dostum aynı görsel var zaten. 2 adet normal 3.5" HDD 3 adet 2.5" inç SSD yuvası mevcut.
aynısı teknik özellikler bölümündede yazıyor o zaman sanırsam takmam uygundur yani sadece görsel değil teknik özellikler de görselde verilen değerleri tekrarlamışlar

Geri
Yukarı