Rampage SG-R218 yeniden başlatma sonrası çalışmıyor

Engin.Erkurt

Hectopat
Daha fazla  
Ürünü kullanıyordum. Akşam PC'yi kapatıp sabah açtığımda Rocket League'de işe yaramadı. USB'yi çıkartıp tekrar takınca oldu. Bunu nasıl çözebilirim? Resetleme tuşu falan vardı sanırım. Kapatıp açma tuşu falan var mı?
Ürünü kullanıyordum. Akşam PC'yi kapatıp sabah açtığımda Rocket League'de işe yaramadı. USB'yi çıkartıp tekrar takınca oldu. Bunu nasıl çözebilirim? Resetleme tuşu falan vardı sanırım. Kapatıp açma tuşu falan var mı?
Bilen birisi yok mu acaba?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu sorun bende de var. Çok iyi çalışıyor ama PC'yi açtığımda tak çıkar yapmam gerekiyor çalışması için. Bunun bir çözümü var mıdır? Tak çıkar yapmak istemiyorum.

Arkadaşlar bu sorun bende de var. Çok iyi çalışıyor ama PC'yi açtığımda tak çıkar yapmam gerekiyor çalışması için. Bunun bir çözümü var mıdır? Tak çıkar yapmak istemiyorum.
Kasaya giden elektriğin kesilmemesi gerekiyor hocam. Örneğin kasanın bağlı olduğu şalteri gece yatarken falan kapıyorsanız böyle oluyor. Şalteri kapatmazsanız böyle bir sorun olmuyor. Tak çıkar yapmak da zorunda değilsiniz. Gamepad'in arkasında ufak bir delik var. Oraya bir iğne vb. yardımıyla tıklayınca gamepad resetleniyor ve düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı