Rampage SMX-G65 Alpor USB 7 tuşlu oyuncu faresi alınır mı?

jacksonjack

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, aslında ben bu ürün sipariş verdim. Bütçeme göre en uygun mouse bu diye düşündüm. Bazı uygun fiyatlı oyuncu mouse çeşitlerinde 1000Hz yazıyor. Bu farede 125Hz, aradaki fark nedir? Bu arada mouse 7200DPI. Siparişi iptal edip 1000Hz'lik farklı bir mouse mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aslında ben bu ürün sipariş verdim. Bütçeme göre en uygun mouse bu diye düşündüm. Bazı uygun fiyatlı oyuncu mouse çeşitlerinde 1000Hz yazıyor. Bu farede 125Hz, aradaki fark nedir? Bu arada mouse 7200DPI. Siparişi iptal edip 1000Hz'lik farklı bir mouse mu almalıyım?

125 Hz çok kötü. Raporlama hızı oluyor 1000 Hz 1 ms 125 Hz 8 ms falan yapıyor.

Cooler Master MM711 RGB Ultra Hafif Mat Beyaz Gaming Mouse | ITOPYA bütçe artarsa bu çok daha iyi bir ürün.
Bu ürün 386 TL olarak gözüküyor. 400 TL'nin altında. Siz hangi modeli kullanıyorsunuz?

Bu mouse 1000Hz mi? Ayrıca PUBG (Steam), Counter-Strike 2 gibi oyunları oynayacağım. Bu mouse bu tür oyunlarda sorun yaşatmaz değil mi? Ayrıca hikaye modlu oyunlar vs. iyi bir deneyim için soruyorum.

Butcene bakılırsa bu fıyata cok şey ıstıyorsun 750 gıbı bıer fıyata 2 gun once HyperX V2 Razer aldım sanada onerırım ve 1000Hz.

Geri
Yukarı