Rampage SMX-R111 imleci hareket etmiyor

tonbaligi

Hectopat
Yer
Mersin
Hiçbir yere hareket etmiyor. Fakat mouse üzerindeki diğer tuşlar çalışıyor. İade ve garanti dışında olursa sevinirim.

Yeniden başlattım.
USB yerini değiştirdim.
Başka bir cihazda deneme şansım yok.

Rampage leş gibi marka diyecekler olacak onlar uzaklaşın lütfen.

Sensörüne bir şey düşürdünmü damla gibi ben sendo aldıydım su damlatıp bozduydum bir daha da delikli mouse almamamaya yemin ettim.

Bende de aynı sorun oluştu başka cihazda da denedim fakat olmuyor lütfen yardım edin.
Herhangi bir hasar gelmedi su veya sıvı da değmedi.
Lütfen yardım edin çok önemli.

Son düzenleme:
Rampage leş gibi marka diyecekler olacak onlar uzaklaşın lütfen.

Sensörüne bir şey düşürdünmü damla gibi ben sendo aldıydım su damlatıp bozduydum bir daha da delikli mouse almamamaya yemin ettim.
Neden demeyelim? Bak yasayan bir suru kisi var, demek ki kalitesiz. Bunu anlamak icin Einstein olmak gerekmiyor. HyperX kulakligi begenmedim diyip Rampage daha iyi diyen bile var.

Ayrica yasadiginiz durumun delikli mouselar ile alakasi yok. Kaliteli bir delikli mouse alsaydiniz boyle bir sey yasamazdiniz.

Neden demeyelim? Bak yasayan bir suru kisi var, demek ki kalitesiz. Bunu anlamak için Einstein olmak gerekmiyor. HyperX kulakligi begenmedim deyip Rampage daha iyi diyen bile var.

Ayrica yasadiginiz durumun delikli mouselar ile alakasi yok. Kaliteli bir delikli mouse alsaydiniz boyle bir şey yasamazdiniz.

Hyper X iyi marka diye onu beğenmek zorundamı adam hoşuna gitmemiştir Rampage almıştır marka fanboyluğu falan yapmıyorum bu arada zevk işi bu delikli mouselerin hepsinin içi aynı su dökülsün su damlaları geldiğinde bozulmuyor mu? Çoğu bozuluyor evet.

Edit: Marka kötüleme yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı