Rampage smx R22 Phoenix değişim yaptırma hakkı var mı?

Myctafa

Hectopat
Arkadaşlar, benim mousem Rampage smx R22 Phoenix. Şimdi bazı kişiler diyebilir Rampage alınır mı, Rampage para verilir mi diye param buna yetmişti. Bunu aldım asıl soruna gelelim. Mousemi geçen ay servise yolladım. Yandaki makro tuşunun biri çıkmıştı tamir edilip geri yolladılar ama daha 1 ay geçmeden yine aynı tuş aynı sorun oldu. Tamire yolladığım zaman 15 gün boşta kalıyorum. Artık tamir ettirmek istemiyorum fareyi değişim yaptırma hakkım var mı acaba? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var. Satın aldığınız mağazayı veya kutusundaki garanti kitapçığındaki ithalatçıyı telefon numarasından arayın. Size anlaşmalı kargo şirketinden bir kod verecekler. O kodu kullanarak sizi yönlendirdikleri kargo şirketiyle mouse'u kutusu ve faturasıyla içine koyduğunuz not kağıdına şikayetinizi yazarak yollayın. Not kağıdında önceden tamir gördü düzelmedi yazabilirsiniz. Ürün incelendikten sonra size iade/değişim hakkı sunulacaktır. Para iadesi seçin ve Rampage markasının ürünlerini tercih etmeyin.

Paranın buna yetmesi ile ne ilgisi var? 110 liraya çok daha iyi mouseler bulunuyor. Kötü olduğunu bile bile alman saçmalık.

Konumuz bu değil dostum. İnsanların bazen düşünceleri farklı olabilir. Evet garanti hakkın var. İthalatçısı ürüne ne kadar garanti veriyor ise o kadar garantisi vardır. Ve bu arda yapılan işin garantisi ayrıca 1 yıldır. Yani aynı problem ile bir daha giderseniz ücretsiz yapmak zorundalar.

Konumuz bu değil dostum. İnsanların bazen düşünceleri farklı olabilir. Evet garanti hakkın var. İthalatçısı ürüne ne kadar garanti veriyor ise o kadar garantisi vardır. Ve bu arda yapılan işin garantisi ayrıca 1 yıldır. Yani aynı problem ile bir daha giderseniz ücretsiz yapmak zorundalar.
Konuyla alakasız değil aslında. O yazmış, bende cevap verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı