Rampage SMX-R44 vs Rampage SMX-R21

hocam siz hiç ucuz mouse kullandınız mı konuşuyorsunuz en çöp mouseyi kullandım ben everest sm g72 diyorum 3 yıldır kullanıyorum bir sorunu yok sadece skatezleri çıktı tabii ki mouse 125 hz çöp 1000 hz mouseye geçmek istiyorum bilip bilmeden konuşmayın zenginsiniz
Emin ol senden fazla kullanmışımdır ve çöpe gitti hepsi. 1000Hz mouse da sensörü nasıl haberin var mı? Sadece hertz'ine bakarak karar ver, yine bir konu daha açarsın. Sana yardımcı olmaya çalışıyoruz dediklerine bak.

Ya hocam nediyorsunuz? Everest'in en dandik mousesini de kullandım, Trust'ta kullandım. Kullandıklarımın çoğu ucuz ürünlerdi, benim zengin olduğum algısına nereden varıyorsunuz? Gidin Everest alın o zaman ne diyeyim. Ayrıca 1000Hz olunca çok iyi olmuyor bunu da bilin.
https://www.hepsiburada.com/rampage...00hz-drag-click-oyuncu-mouse-p-HBCV0000167YHM bu mousenin neyi kötü ? bence iyi ve iyi olmasa bile küçük mouseler atıyorsunuz
Emin ol senden fazla kullanmışımdır ve çöpe gitti hepsi. 1000Hz mouse da sensörü nasıl haberin var mı? Sadece hertz'ine bakarak karar ver, yine bir konu daha açarsın. Sana yardımcı olmaya çalışıyoruz dediklerine bak.
https://www.hepsiburada.com/rampage...00hz-drag-click-oyuncu-mouse-p-HBCV0000167YHM bunun 30 liralık mouseden 50 kat olduğu kesin 2 yıl idare etsin yeter elim çok büyük ve attığınız mouseler küçük gelebilir bu yüzden 126 mm olması iyi bu mousenin

https://www.hepsiburada.com/rampage...00hz-drag-click-oyuncu-mouse-p-HBCV0000167YHM bu mousenin neyi kötü ? bence iyi ve iyi olmasa bile küçük mouseler atıyorsunuz

https://www.hepsiburada.com/rampage...00hz-drag-click-oyuncu-mouse-p-HBCV0000167YHM bunun 30 liralık mouseden 50 kat olduğu kesin 2 yıl idare etsin yeter elim çok büyük ve attığınız mouseler küçük gelebilir bu yüzden 126 mm olması iyi bu mousenin
Niye gidip aynı paraya iyi ürün varken kötüsünü alıyorsunuz? Sensörü kötü, hatta sensörü hakkında bilgi bile yok. Malzeme kalitesi desen yerlerdedir, satış sonrası destek 0, daha sayayım mı?

Tamam al o zaman.
Bunlar da mı küçük mouse? Ha doğru yorumları kötü falandır.

Niye gidip aynı paraya iyi ürün varken kötüsünü alıyorsunuz? Sensörü kötü, hatta sensörü hakkında bilgi bile yok. Malzeme kalitesi desen yerlerdedir, satış sonrası destek 0, daha sayayım mı?
aynı para değil

Tamam al o zaman.

şunun malzeme kalitesine baksana çok kötüye benziyor ve benim attığım mouseden 3mm küçük

Tamam al o zaman.

Yorumumu düzenliyorum, aldığımdan 2 ay sonra sol tuşu bozuldu. Çok üzücü..
yorumlara bak çok kötü yorum var.

aynı para değil
Dostum bak; linklediğin mouse'lar BİM'de, A101'de satılan 3-4 aya bozulan mouse'lar. Bir kere alacaksın düzgün bir mouse al ki paran boşa gitmesin. Biz mi alıyoruz mouse'u? Gideriz sana al deriz alırsın ama sonra sıkıntı çekersin. Bize giren çıkan yok istiyorsan al istiyorsan alma.

aynı para değil

şunun malzeme kalitesine baksana çok kötüye benziyor ve benim attığım mouseden 3mm küçük
Tamam o zaman, size Rampage ve yorumları iyi olan mousenizle iyi sinir krizleri dilerim, max 1 yıla konu açarsınız burada tekrardan. 3MM yüzünden fareye laf atmanız da ayrı komik 🤣

Dostum bak; linklediğin mouse'lar BİM'de, A101'de satılan 3-4 aya bozulan mouse'lar. Bir kere alacaksın düzgün bir mouse al ki paran boşa gitmesin. Biz mi alıyoruz mouse'u? Gideriz sana al deriz alırsın ama sonra sıkıntı çekersin. Bize giren çıkan yok istiyorsan al istiyorsan alma.
everest sm g72 kullanmış insanım ben fakirim bilgisayar da yeni alındı çok şükür 10 yıldır 9800 gtli pc kullanıyorum yokluk bilen insanım siz gibi zengin şımarık değilim 30 liralık mouseyi 2 yıldır kullanıyorum valorant cs go gibi oyunlar için çok kötü olduğu için 1000 hz düzgün bir mouse istiyorum r21 da iyi gibi tamam iyi olmayabilir ama 2 yıl dayanacağı kesin yani sizin attığınız mouselerde 1 ay sonra bozuldu diyenler var onlara ne demeli ? gerçekten düzgün olduğunu bilsem alırım ama kötü yorum çok var onlarda cidden
bimde satıldığını hiç görmedim bunun :) everest satılıyor bimde onlar bile 3 yıl idare ediyor tabii oyuncu mousesi lafta 125 hz ve kötü ben 1000 hz düzgün bir mouse istiyorum gerçekten düzgünse neden 2 ay sonra bozuldu diyorlar ? g102 anlarım steelseries anlarım ama attığınız asus saçma gibi

Fiyatı aynı mı? Boyutu aynı mı? Değil boyutu küçücük ve daha çok kötü yorumları var

Allah'ım ya. Boyutu beğenmediysen Raze rdeatadder essential var. Kötü yoruma takmışsınız başka bir şey demiyorsunuz. Rampage'i alanlar genelde 10 yaşında çocuklar olduğu için ooo ışığı falan var çok iyi mantığıyla iyi yorum yapıyorlar. Tofaşa iyi dediler diye iyi, BMW'ye çöp dediler diye çöp mü oluyor? Çok istiyorsanız Rampage alın düşük sens oynamayı deneyin. 2 gün sonra mouse takılıyor diye konu görürüz.

Allah'ım ya. Boyutu beğenmediysen Raze rdeatadder essential var. Kötü yoruma takmışsınız başka bir şey demiyorsunuz. Rampage'i alanlar genelde 10 yaşında çocuklar olduğu için ooo ışığı falan var çok iyi mantığıyla iyi yorum yapıyorlar. Tofaşa iyi dediler diye iyi, BMW'ye çöp dediler diye çöp mü oluyor? Çok istiyorsanız Rampage alın düşük sens oynamayı deneyin. 2 gün sonra mouse takılıyor diye konu görürüz.
RAZER DeathAdder Essential Siyah Optik Gaming Mouse RZ0102540100R3M1 Fiyatı - Trendyol
bunu alsam sıkıntı çıkar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı