Çözüldü Rampage SMX-R75 Mouse Düşük CPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
Çözüm
Fire Speed kısmını 0 veya 1 yapın eğer ki 0 olmuyorsa 1 yapın bir de aktif bir macro komutunuz varsa kaldırıp deneyiniz.

@Valyre0 sorun düzeldi mi?
Rampage SMX-R75 striker adlı bir fareye sahibim. 1 yıla yakındır kullanıyorum. Bu mouse da kırmızı bir tane tuş var ve o tuşa bastığımda 60 CPS'lere kadar çıkıyor ancak son zamanlarda sadece 10 CPS kadar oluyor. Bunun özel bir programı var. Nasıl bir ayar yapmam lazım. Falan bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Yazılımını indirip ekran görüntüsü atar mısınız aynı mouse var 3. yıla yaklaşıyorum hiçbir sıkıntısı yok.

Yazılımını indirip ekran görüntüsü atar mısınız aynı mouse var 3. yıla yaklaşıyorum hiçbir sıkıntısı yok.

Yazılımı başından beri yüklü ama bir ssini atayım yine de.

1671541709610.png

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-20_160850993.png
    resim_2022-12-20_160850993.png
    419,9 KB · Görüntüleme: 23
Fire Speed kısmını 0 veya 1 yapın eğer ki 0 olmuyorsa 1 yapın bir de aktif bir macro komutunuz varsa kaldırıp deneyiniz.

Evet evet işe yaradı buraya yazmayı unutmuşum kusura bakma.

Teşekkür ederim tekrardan.

Geri
Yukarı