Rampage SMX-R9 RGB vs. HIPER HELL BREAKER X10

H4y4lp3r3st

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Bu 2 fareden birini almayı planlıyorum. Hangisini almamı tavsiye edersiniz, fare lazım oluğu için idarelik alacağım. İleride daha düzgün bir fare almayı planlıyorum. Elimde Everest SGM-X7 vardı ağırdı ve mausepad üzerinde zor hareket ettiriyordum kaymıyordu yardımcı olursanız sevinirim.

Hiper Hell Breaker X10 Oyun Gaming Mouse/mouse Pad 9tuşlu Makrolu - n11.com
Rampage Smx-r9 Rgb Mouse Işıklı Mouse Oyuncu Mouse Gaming Mouse - n11.com
ve idarelik alacağım için ucuza doğru düzgün bir mause almak istiyorum lol felan oynuyorum internette takılıyorum hiper naga x80 olan mausuda alabilrim en ucuzları bu 50 tl bandında dediğim gibi idarelik alacağım için çöp olmasın ve kayganlığının yeterli seviyede olamsı bnm için ytrli olur

Son düzenleme:
Elimde 9 liralık baya bir dandik kablosuz fare var ve normal kullanımlarda bile çok zorluk çıkartıyor bunda dolayı idarelik bir fare arıyorum . Yazın işe girince 200-300 liralık mause almayı düşünüyorum. Alacağım fare beni idare etsin yeter zaten bilgisayar başında fazla vakit geçiremiyorum girersem lol atmaya girerim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı